Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Aktuality - archiv

Novinky 2021

 • Přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce

  Přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce

  Přejeme Vám klidné svátky vánoční a úspěšný nový rok 2022. Děkujeme za Vaši letošní přízeň. Naší snahou bude udělat vše pro Vaši spokojenost i v roce 2022. ...

  Více
 • Specifické užití přístrojů teplotní techniky nejen ve zdravotnictví a farmacii

  Specifické užití přístrojů teplotní techniky nejen ve zdravotnictví a farmacii

  Naše laboratorní inkubátory a sušárny jsou spolehlivými přístroji nejen pro oblasti zdravotnictví, laboratoří a farmacie, ale své neodmyslitelné uplatnění nachází i v mnoha oblastech průmyslové výroby.

  Více
 • Humanitární dar BMT pro kievskou nemocnici

  Humanitární dar BMT pro kievskou nemocnici

  Velvyslanec Radek Matula předal 12. 8. Kyjevské oblastní nemocnici jako humanitární dar dva velké parní sterilizátory a další vybavení české společnosti BMT v celkové hodnotě téměř 4 miliony korun.

  Více
 • Úspěšný rozvoj BMT UA v Kievě

  Úspěšný rozvoj BMT UA v Kievě

  Na Ukrajině působí naše dceřiná společnost BMT UA již 24 let. Naši zkušení technici zajišťují montáže přístrojů nejen na Ukrajině, ale podle potřeb MMM Group pomáhají i v dalších zemích světa.

  Více
 • Dodávky sterilizátorů v ČR

  Dodávky sterilizátorů v ČR

  V posledních měsících vrcholí Integrovaný regionální operační program (IROP), v rámci kterého jsme realizovali spoustu dodávek našich sterilizátorů do nemocnic po celé ČR.

  Více
 • Dokonalé řešení dekontaminace odpadů od BMT

  Dokonalé řešení dekontaminace odpadů od BMT

  Dekontaminace odpadů v nemocničním provozu je velmi specifickou a složitou záležitostí. Aby bylo dosaženo efektivní likvidace kontaminovaných materiálů současně s vhodnými pracovními podmínkami pro personál těchto pracovišť, je zapotřebí proces dekontaminace odpadů dovést k maximální možné dokonalosti.

  Více

Novinky z roku