Nerezový zdravotnický nábytek

  • Nerezový nábytekšpičková konstrukce, kvalita a design
  • již více než 100 modelů a typů
  • zakázková výroba na míru
  • optimální využití daného prostoru
  • kvalitní materiály a konstrukční prvky
  • kompletní služby, vč. zaměření a montáže

Na základě přání našich zákazníků jsme v roce 2000 využili naše zkušenosti získané v tuzemsku i zahraničí i naši kompetenci tradičního výrobce sterilizátorů a připravili jsme pro Vás novinku – modulární sortiment nerezového nábytku.

Již krátce po uvedení na trh si náš nerezový nábytek zajistil velkou oblibu u odborné veřejnosti a stal se nedílnou součástí ucelených dodávek investičních celků. Sortiment nabízeného nábytku se každý měsíc v návaznosti na nové specifické požadavky zákazníků rozšiřuje a obsahuje již více než 100 modelů a typů.

Nábytek je vhodný zejména pro oddělení centrální sterilizace, substerilizace, mytí, balení a přípravy materiálu, sklady sterilního materiálu, veterinární ordinace a laboratoře, ale může být s úspěchem použit i v kuchyních a místnostech pro přípravu stravy.

Samozřejmostí je výroba nábytku na míru i možnost dodání atypických kusů, jako např. podávací okna, prokládací boxy... nebo nerezové oddělovací stěny.

Vše je barevně, tvarově i rozměrově sladěno – přednost dodávky od jednoho dodavatele.
Naše znalosti a zkušenosti, kompetence výrobce sterilizátorů i vybudované systémy jakosti výroby (ISO 9001, …) vložené do konstrukce, výroby i služeb spojených s nerezovým nábytkem jsou pro Vás zárukou jeho vysoké užitné hodnoty, kvality, designu i dokonalého zpracování.

 

Seznamte se s naším sortimentem nerezového nábytku i s možností komplexních dodávek investičních celků v sekci – Naše služby.


Stoly

Mycí stůlUcelená nabídka stolů zahrnuje všechny nejčastěji žádané modely pracovních, mycích a setovacích stolů. Stoly jsou vyráběny ve standardních modulových rozměrech nebo dle individuální objednávky. Design stolů zajišťuje ergonomickou práci personálu i snadné čištění a desinfekci.


celý článek

Skříně

Ucelená nabídka skříní zahrnuje všechny nejčastěji žádané modely závěsných, stojících i pojízdných skříní. Zajímavou novinkou jsou prachotěsné transportní vozíky. Skříně jsou vyráběny ve standardních modulových rozměrech nebo dle individuální objednávky. Design skříní zajišťuje ergonomickou práci personálu i snadné čištění a desinfekci.


celý článek

Regály

stojící regálUcelená nabídka regálů a polic zahrnuje všechny nejčastěji žádané modely závěsných, stojících i pojízdných regálů. Regály i police jsou vyráběny ve standardních modulových rozměrech nebo dle individuální objednávky. Design zajišťuje ergonomickou práci personálu i snadné čištění a desinfekci.


celý článek

Ostatní

Do této kategorie jsou zařazeny všechny ostatní zejména atypické druhy nábytku. Mezi nejčastěji žádané a dodávané patří podávací nerezová okna, prokládací boxy, manipulační vozíky apod. Moderní design a použité materiály a komponenty zajišťují ergonomickou práci personálu i snadné čištění a desinfekci.


celý článek