Ke stažení

V této sekci naleznete ke stažení tiskoviny k našim výrobkům a službám - prospekty. Dále máte možnost stáhnout logotyp naší společnosti, mateřské firmy  MMM, a dceřinných společností a to hned v několika obrazových formátech. V neposlední řadě naleznete v této sekci pohromadě všechny naše získané certifikáty.

Dokumenty uveřejněné na našich stránkách mají informativní charakter. V případě nezbytné potřeby aktuálního dokumentu kontaktujte přímo naši firmu.


Loga

logaV sekci máte možnost stáhnout si Zip archiv s logotypy BMT Medical Technology s.r.o. a MMM GmbH ve formátech EPS, AI a JPG (i samostané soubory). Dále máte možnost stažení stručného firemního profilu ve formátu word a v neposlední řadě také stručného logomanuálu BMT Medical Technology s.r.o.
li4.gif celý článek


Prospekty

prospektyV sekci naleznete kompletní seznam aktuálních prospektů k našim výrobkům.
li4.gif celý článek


Dr-Weigert - dokumenty ke stažení

logaV této sekci si můžete pohodlně na jednom míste stáhnout technické listy a bezpečnostní listy k čisticím a dezinfekčním prostředkům Dr. Weigert.

li4.gif celý článek


Jednotný informační systém pro sterilizační pracoviště a OP sály

Jednotný informační systém pro sterilizační pracoviště a OP sály Video demonstrující podrobně celý proces jednotného informačního systému pro sterilizační pracoviště a OP sály. 


celý článek