Velké parní sterilizátory

 • bezpečné, spolehlivé a hospodárné
 • objem komory od 73 do 2020 litrů
 • mikroprocesorové řízení, snadná a přehledná obsluha
 • široká nabídka sterilizačních programů
 • rozsah teplot: 105 °C až 134 °C
 • individuální zakázková výroba
 • Ucelená nabídka velkých parních sterilizátorů pro laboratoře, farmacii, chemický a potravinářský průmysl. Sterilizačního účinku je dosahováno působením syté vodní páry, při stanovené teplotě, tlaku a délce sterilizační expozice. Obvykle jsou používány teploty 121 °C a 134 °C při dobách sterilizační expozice dle charakteru použití od 4 do 60 minut.Vlastní proces probíhá v uzavřené tlakové komoře vyrobené z nerezavějící oceli.Přístroje splňují všechny požadavky evropské normy EN 285 a dalších souvisejících norem.Tlaková komora i vyvíječ páry jsou vyrobeny z nerezavějící oceli. Dvouprocesorové řízení (Master-Slave), nezávislý proces řízení a záznamu sterilizačního cyklu, široké programové vybavení vč. servisních programů jsou jen stručnou charakteristikou těchto moderních přístrojů.Kontrola a archivace sterilizačních protokolů je možná standardně pomocí tiskárny. Pro moderní a přehledné zobrazení protokolů jednotlivých cyklů a jejich bezpečné archivování na pevném disku je možné přístroje propojit s počítačem nebo počítačovou sítí.Software Ecosoft umožňuje zefektivnění práce při balení nástrojů a nabízí možnost sledovat a archivovat proces balení, sterilizace i použití nástrojů.

  Produkty:

  Unisteri.jpg

  UNISTERI HP IL

  Kompaktní víceúčelový parní sterilizátor UNISTERI HP IL s objemem komory 73, 160 a 254 litrů je vhodný ke sterilizaci všech nástrojů, materiálů, textilu, gumy a plastů určených ke sterilizaci párou ve zdravotnictví i pro kultivaci živných půd a sterilizaci roztoků v oblasti laboratoří a průmyslu.

  více informací >>

   

  STERIVAP HP IL 

  STERIVAP HP IL je zástupcem nové generace velkých parních sterilizátorů bez výjimky splňující základní technickolegislativní předpisy EU. Nejnovější modulárně stavěný sterilizátor STERIVAP HP IL je vhodný pro oblast mikrobiologie, molekulární biologie, biotechnologie a dekontaminace odpadu. Řada sterilizátorů s objemem komory 148–2020 litrů. Parní sterilizátor je určen pro sterilizaci pevných předmětů bez obsahu kapalin, sterilizaci kapalin – roztoků, kultivačních a varných půd, suspenzí a emulzí, tekutých lékových forem; parní dekontaminaci.

  více informací >>