Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Úspěšný rozvoj BMT UA v Kievě

Na Ukrajině působí naše dceřiná společnost BMT UA již 24 let. Naši zkušení technici zajišťují montáže přístrojů nejen na Ukrajině, ale podle potřeb MMM Group pomáhají i v dalších zemích světa.

Bez nadsázky lze říci, že v současnosti poskytujeme na Ukrajině v našem oboru nejlepší servisní služby. S ohledem na stoupající počet zaměstnanců i potřebu více skladového místa pro aktivní prodej náhradních dílů se naše ukrajinská dceřiná společnost přestěhovala do nových prostor, v blízkosti původní kanceláře, na kterou byli zákazníci zvyklí. Moderní kanceláře ve výrazně větších prostorách lépe vyjadřují naši vedoucí pozici na trhu a poskytují nám prostor i pro další rozvoj našich aktivit.

Díky našim kvalitním přístrojům, aktivnímu marketingu a skvělé servisní podpoře jsou v současnosti již prakticky všechny soukromé kliniky vybaveny myčkami a sterilizátory BMT a MMM a naše přístroje zajišťují provoz i některých nejvýznamnějších ukrajinských nemocnic. Stejně úspěšně se nám podařilo realizovat celou řadu dodávek špičkových přístrojů BMT i MMM (UNISTERI® HP IL, STERIVAP® HP IL, VENTICELL® IL, VAKULAB, FLUIPHARM) pro farmaceutické společnosti nejen na Ukrajině, ale třeba i v Bělorusku nebo Uzbekistánu. Mezi naše zákazníky již patří asi 90 % farmaceutických společností, které vysoce oceňují a stále častěji využívají i naše služby v oblasti validace procesů.

Růst investic do oblasti zdravotnictví i modernizace výrobních kapacit farmaceutických společností se po pandemii COVIDu-19 pozitivně projevuje i na ukrajinském trhu. V letošním roce jsme vyhráli výběrová řízení již na 4 velké zakázky, jejichž realizace proběhne v průběhu druhého pololetí 2021, ihned po dokončení montáže 60 ks UNISTERI® HP financovaných a darovaných WHO pro rozvoj zdravotnictví a laboratoří na Ukrajině.

V současnosti připravované projekty s ukrajinským ministerstvem zdravotnictví i soukromými subjekty na rok 2022 nám dávají reálný předpoklad úspěšného rozvoje naší společnosti i v následujícím roce.

25. 08. 2021