Kontakty

Centrála BMT Medical Technology s.r.o.

telefon.jpgKontakty na vedení společnosti, marketingové oddělení a servis.

li4.gif celý článek


Dceřiné firmy

dcerine_firmy.jpgNaše společnost pro Vás založila a rozvíjí dceřiné společnosti v USA, Rusku, Polsku, Ukrajině, Slovensku, Německu a Španělsku. Naši spolupracovníci jsou schopni Vás poskytnout veškeré potřebné informace, dodávky přístrojů, příslušenství, náhradních dílů i služeb s kompetencí výrobce. Využijte možnosti kontaktu ve Vašem rodném jazyce.

li4.gif celý článek


Prodej a servis v ČR

prodej_servis_CR.jpgUspokojení přání a potřeb zákazníků není pro nás jen fráze. Vytvořili jsme pro Vás vlastní dynamický prodejní a servisní tým, hustou síť obchodních partnerů i plošně optimálně rozmístěnou síť služeb. Díky tomuto systému si můžete vždy vybrat pro Vás nejvýhodnějšího partnera.


Prodej a servis v zahraničí

world_map.jpgExport našich výrobků představuje cca. 85 % naší produkce. Naše výrobky úspěšně pracují ve více než 100 zemích světa. Tomu odpovídá i rozsáhlá celosvětová prodejní a servisní síť. Díky systému pravidelných kontaktů a školení jsou naši obchodní partneři schopni zodpovědět veškeré Vaše dotazy, zpracovat nabídku, realizovat dodávku i nabídnout Vámi požadované služby.


Kontaktní formulář

kontaktni_formular.jpgVyužijte připravený formulář a vyžádejte si informace, které Vás zajímají. Těšíme se na kontakt s Vámi.

li4.gif celý článek