Nízkoteplotní sterilizátory

Sterilizačního účinku je dosahováno působením aktivních medií při stanovené teplotě a délce sterilizační expozice. Obvykle jsou používány teploty od 40° C do 75° C při dobách sterilizační expozice podle charakteru použití od 45 do 300 minut.

 

Ucelená nabídka špičkových nízkoteplotních (také nazývaných chemických) sterilizátorů pro širokou oblast použití ve zdravotnictví. Modulová konstrukce umožňuje sestavení variant dle individuálních požadavků zákazníků, přístroj možno objednat v jedno- nebo dvoudveřovém (prokládacím) provedení. Vždy bezpečné a spolehlivé.

  • bezpečné, spolehlivé a hospodárné
  • objem komory od 110 litrů
  • rozsah teplot: od cca. 55 °C až 75 °C
  • mikroprocesorové řízení, snadná a přehledná obsluha

Produkty:

Formomat_2.jpg

FORMOMAT

Nová řada MMM FORMOMAT obsahuje technická řešení, která optimalizovala postup nízkoteplotní sterilizace z hlediska hospodárnosti, technického provedení i organizace. Od nastavitelné teploty (55 °C, 60 °C, 75 °C), přes jednoduché ovládaní na nově upraveném panelu MMM, přehlednou dokumentaci, hospodárné využití potřebných médií až po validaci procesu se vsázkou nabízí přístroj FORMOMAT širokou škálu funkcí.Formaldehydový sterilizátor FORMOMAT splňuje bez výjimky požadavky technickolegislativních předpisů ČR i EU. Přístroj je oprávněný užívat označení CE0123 pro prodej v EU.

více informací >>