Velké parní sterilizátory

 • bezpečné, spolehlivé a hospodárné
 • objem komory od 73 do 1490 litrů
 • mikroprocesorové řízení, snadná a přehledná obsluha
 • široká nabídka sterilizačních programů
 • rozsah teplot: 105 °C až 134 °C
 • individuální zakázková výroba
 •  

  Ucelená nabídka velkých parních sterilizátorů pro zdravotnictví a laboratoře. Sterilizačního účinku je dosahováno působením syté vodní páry, při stanovené teplotě, tlaku a délce sterilizační expozice. Obvykle jsou používány teploty 121 °C a 134 °C při dobách sterilizační expozice dle charakteru použití od 4 do 60 minut. Vlastní proces probíhá v uzavřené tlakové komoře vyrobené z nerezavějící oceli. Přístroje splňují všechny požadavky evropské normy EN 285+A2 a dalších souvisejících norem. Tlaková komora i vyvíječ páry jsou vyrobeny z nerezavějící oceli (ČSN 17 348, DIN 1.4571, AISI 316 Ti). Dvouprocesorové řízení (Master-Slave), nezávislý proces řízení a záznamu sterilizačního cyklu, široké programové vybavení vč. servisních programů jsou jen stručnou charakteristikou těchto moderních přístrojů. Kontrola a archivace sterilizačních protokolů je možná standardně pomocí tiskárny. Pro moderní a přehledné zobrazení protokolů jednotlivých cyklů a jejich bezpečné archivování na pevném disku je možné přístroje propojit s počítačem nebo počítačovou sítí. Software Ecosoft umožňuje zefektivnění práce při balení nástrojů a nabízí možnost sledovat a archivovat proces balení, sterilizace i použití nástrojů.

  Produkty:

  Unisteri.jpg

  UNISTERI HP

  Kompaktní víceúčelový parní sterilizátor UNISTERI® HP s objemem komory 73, 160 a 254 litrů představuje novou generaci sterilizátorů bez výjimky splňujících požadavky norem i obsluhujícího personálu. Sterilizátory UNISTERI® HP jsou vhodné ke sterilizaci všech nástrojů, materiálů, textilu, gumy a plastů určených ke sterilizaci párou ve zdravotnictví i pro kultivaci živných půd a sterilizaci roztoků v oblasti laboratoří a průmyslu.

  více informací >>

   

  STERIVAP SL

  STERIVAP SL

  STERIVAP® SL je správnou volbou pro malá zdravotnická pracoviště i pro menší pracoviště centrálních sterilizací, která kladou důraz na malé půdorysné rozměry přístroje a na výhodný poměr ceny a užitné hodnoty. Je určen pro sterilizaci pevných, porézních i dutinových materiálů určených pro parní sterilizaci o teplotě min. 121 °C a roztoků v otevřených lahvích.

  více informací >>

   

  STERIVAP

  STERIVAP

  Ucelená řada velkých parních sterilizátorů STERIVAP® s objemem komory 148 až 1490 litrů je součástí nové generace sterilizátorů bez výjimky splňujících požadavky norem i obsluhujícího personálu. Sterilizátory STERIVAP® jsou vhodné ke sterilizaci všech nástrojů, materiálů, textilu, gumy a plastů určených ke sterilizaci párou ve zdravotnictví i pro kultivaci živných půd a sterilizaci roztoků v oblasti laboratoří a průmyslu.

  více informací >>

   

  STERIVAP HP

  STERIVAP HP

  Nová linie parních sterilizátorů pro zdravotnická pracoviště s určením pro centrální a přísálové sterilizace, laboratoře, s novými technickými řešeními, s nižší spotřebou médií a maximálním komfortem obsluhy. Ovládání pomocí moderního barevného velkoplošného dotykového displeje, standardní vybavení 20ti pevnými programy, rozšiřitelnými díky systému čip karet, s možností připojení do PC sítí, se vzdáleným servisem pro bezproblémové dálkové řízení kontroly přístroje.

   

  více informací >>

   

  Selectomat PL

  SELECTOMAT PL

  Ucelená řada velkoobjemových parních sterilizátorů partnerské firmy MMM z Německa s objemem komory 148 až 900 litrů určená pro použití ve zdravotnictví. Frakční vícenásobná nucená evakuace vývěvou, jednoduché a přehledné ovládání pomocí fóliové klávesnice, široká paleta programů, plně automatické sterilizační programy při 121 °C a 134 °C s dokonalým sušením a se dvěma testovacími programy (Vakuum test a Bowie&Dick test).

   

  více informací >>

  SELECTOMAT SL

  Ucelená řada velkých parních sterilizátorů SELECTOMAT SL s objemem komory 148 až 1490 litrů je součástí nové generace sterilizátorů bez výjimky splňujících požadavky norem i obsluhujícího personálu. Sterilizátory SELECTOMAT SL jsou vhodné ke sterilizaci všech nástrojů, materiálů, textilu, gumy a plastů určených ke sterilizaci párou ve zdravotnictví i pro kultivaci živných půd a sterilizaci roztoků v oblasti laboratoří a průmyslu.

   

  více informací >>