« zpět

Stoly

  • moderní ergonomický design
  • kvalitní materiály i komponenty
  • broušený nerezový povrch pracovních ploch
  • široký výběr variant a příslušenství
  • krátké dodací termíny

 

Ucelená nabídka stolů zahrnuje všechny nejčastěji žádané modely pracovních, mycích a setovacích stolů. Stoly jsou vyráběny ve standardních modulových rozměrech nebo dle individuální objednávky. Design stolů zajišťuje ergonomickou práci personálu i snadné čištění a desinfekci.

 

Pracovní stoly

pracovní stůlUcelená řada pracovních stolů je nabízena ve standardních hloubkách 400 až 800 mm a šířkách 500 až 2800 mm. Standardní výška stolů je 850 mm. Stoly mohou být vybaveny dle svého určení na okraji lemem. Spodní část stolu může zůstat volná nebo být vybavena policemi nebo odkládacími skříňkami. Pro kontrolu textilu mohou být stoly vybaveny také prosvětlenou skleněnou deskou. S ohledem na ergonomii a snadné čištění a desinfekci ploch jsou pracovní stoly vhodné na všechna pracoviště ve zdravotnictví, laboratořích i veřejného stravování.

 

Mycí stoly

mycí stolyUcelená řada mycích stolů je nabízena ve standardních hloubkách 400 až 800 mm a šířkách 800 až 1900 mm. Standardní výška stolů je 850 mm. Stoly mohou být vybaveny dle svého určení na okraji lemem nebo prolisem. Spodní část stolu může zůstat volná nebo být vybavena policemi nebo odkládacími skříňkami. Stoly mohou být vybaveny jedním nebo více dřezy. Typ a umístění vodovodních baterií je řešeno individuálně. S ohledem na ergonomii a snadné čištění a desinfekci ploch jsou mycí stoly vhodné na všechna pracoviště ve zdravotnictví, laboratořích i veřejném stravování.

 

Setovací stoly

setovací stolyUcelená řada setovacích stolů je nabízena ve standardních hloubkách 400 až 800 mm a šířkách 800 až 1900 mm. Standardní výška stolů je 850 mm. Stoly mohou být dle svého určení vybaveny pro ergonomické balení kontejnerů nebo nadstavbou s policemi. Spodní část stolu může zůstat volná nebo může sloužit k umístění mobilních kontejnerů (viz. skříně pojízdné). Součástí nabídky jsou i malé pojízdné odkládací stolky. S ohledem na ergonomii a snadné čištění a desinfekci ploch jsou setovací stoly vhodné zejména pro pracoviště sterilizace.