« zpět

Regály

  • moderní ergonomický design
  • kvalitní materiály i komponenty
  • broušený nerezový povrch pracovních ploch
  • široký výběr variant a příslušenství
  • krátké dodací termíny

Ucelená nabídka regálů a polic zahrnuje všechny nejčastěji žádané modely závěsných, stojících i pojízdných regálů. Regály i police jsou vyráběny ve standardních modulových rozměrech nebo dle individuální objednávky. Design zajišťuje ergonomickou práci personálu i snadné čištění a desinfekci.

 

Závěsné regály

závěsný regálUcelené řady závěsných regálů a polic jsou nabízeny ve standardních hloubkách 300 až 620 mm a šířkách 500 až 2000 mm. S ohledem na ergonomii a snadné čištění a desinfekci ploch jsou závěsné regály a police vhodné na všechna pracoviště ve zdravotnictví, laboratořích i veřejném stravování.

 

Stojící regály

stojící regálUcelená řada nerezových regálů je nabízena ve standardních hloubkách 620 mm a šířkách 620 až 2000 mm. Výška regálů je obvykle 2015 mm. Regály mohou být vybaveny dle svého určení různými typy polic. S ohledem na ergonomii a snadné čištění a desinfekci ploch jsou tyto regály vhodné na všechna pracoviště ve zdravotnictví, laboratořích i veřejném stravování.

 

Pojízdné regály

pojízdný regálUcelená řada pojízdných regálů umožňuje optimální a flexibilní využití prostoru i manipulaci s uloženými materiály. S ohledem na ergonomii a snadné čištění a desinfekci ploch jsou mobilní regály vhodné na všechna pracoviště ve zdravotnictví a laboratořích.