Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Prezentace naší firmy na veletrhu Tecnosalud - Lima, Peru

29. 9. 2011

Ve dnech 14.–16. 9. 2011 se konal veletrh Tecnosalud – Lima, Peru, pořádaný každé dva roky. Jedná se o druhý největší veletrh v Jižní Americe hned po Hospitalaru v Sao Paulu. V letošním roce jsme se veletrhu účastnili prostřednictvím našeho regionální obchodní partnera, firmy H. W. Kessel.

Přestože se jedná zejména o zdravotnický veletrh, zúčastnilo se jej i nemalé množství zákazníků z oblasti laboratoří, protože v Peru nejsou jiné příležitosti, kde by se firmy mohly tímto způsobem prezentovat.

V naší výstavní expozici byl vystaven prezentační panel parního sterilizátoru STERIVAP HP na kterém byly názorně demonstrovány funkce tohoto moderního přístroje. Pozváni byli stávající i současní zákazníci, na stánku nás navštívili nejen zástupci nemocnic z velkých měst jako je Cusco, Puno, Chiclayo, Piura, Arequipa a Lima, ale i zákazníci z laboratoří.

V průběhu veletrhu, ve čtvrtek 15. 9. 2011, v areálu výstaviště proběhl workshop pod záštitou naší firmy BMT Medical Technology s.r.o., kterého se zúčastnila řada významných hostů. Věříme , že všechny naše rozjednané aktivity nám umožní realizaci řady obchodních projektů v Jižní Americe.


Fotogalerie:

Veletrh Lima - Peru

Veletrh v Limě - Peru

Prezentace na veletrhu Technosalud