Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Zdravotnický veletrh HOPITAL EXPO-INTERMEDICA, Paříž

09. 06. 2010

HOPITAL EXPO-INTERMEDICASoustavné posilování pozice MMM Group ve Francii a užší propojení skupiny s dceřinou společností Schaerer Mayfield France vyústilo logicky v letošním roce ve společnou účast na největším francouzském mezinárodním zdravotnickém veletrhu - HOPITAL EXPO-INTERMEDICA 2010, jehož 23. ročník se konal v Paříži ve dnech 18.-21. května 2010.

Na jednom z největších evropských zdravotnických veletrhů vystavovalo 750 vystavovatelů, z nichž přibližně 100 vystavovatelů bylo ze zahraničí. Veletrh navštívilo téměř 26.000 návštěvníků, kteří přijeli převážně z různých koutů Francie, ale dost lidí zavítalo i z přilehlých evropských zemí a z francouzsky hovořících teritorií v Africe. Veletrhu dominovaly zejména informační technologie ve zdravotnictví spočívající v softwaru pro zajištění rizikového managementu a pro systémové řízení zdravotnických zařízení dle požadavků ISO 9001. Své silné zastoupení ale měla tradičně i zdravotnická technika, ve které se neztratily ani přístroje vyrobené v Brně. Na stánku firmy Schaerer Mayfield France našly své místo přístroje UNISTERI HP 636-1, horkovzdušný sterilizátor STERICELL 55 či propagační panel sterilizátoru STERIVAP HP. Vedle těchto našich přístrojů byly na stánku vystaveny ještě parní sterilizátor SELECTOMAT PL a svářečka obalů STERIPACK firmy MMM GmbH. Firma Schaerer Mayfield France přispěla vlastním softwarem pro dokumentaci sterilizačního procesu, operačními stoly firmy Schaerer Mayfield a zařízením pro automatizaci dopravy materiálu v rámci centrální sterilizace.

Přestože expozice MMM Group na veletrhu byla působivá, na výstavě nechyběl ani jeden z našich největších světových konkurentů, kteří v prezentaci své sterilizační techniky za námi nikterak nezaostávali. Konkurence v oblasti sterilizace zjevně narůstá a pro udržení či posílení naší dobré pozice na světovém trhu je nutné pokračovat v rozšiřování prodeje na nové trhy spojeném s nabídkou vhodných a kvalitních sterilizačních přístrojů doplněných o další technologie používané na centrálních sterilizacích.

Sdílet článek:

Fotogalerie:

Hospital Expo Intermedica 2010

Hospital Expo Intermedica 2010

Hospital Expo Intermedica 2010

Hospital Expo Intermedica 2010