Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Zdravotní centrum “Matka a Dítě” v Samaře

Dne 20. března byl v Samaře zahájen provoz zdravotního centra „Matka a Dítě“. Šestipatrová moderní nemocnice je největší v oblasti Povolží. Rozloha nemocnice je více než 16 tis. m2.

Zdravotnické zařízení se skládá z ambulance a z lůžkového oddělení. Ambulance má oddělení zaměřené na léčení neplodnosti, polikliniku pro dospělé a děti, a dále oddělení konzultace pro ženy.

Kapacita zařízení je projektována na 160 lůžek a nachází se zde všeobecné dětské oddělení, chirurgické oddělení, urologie, operativní gynekologie a moderní perinatální centrum. Ročně nemocnice provede více než 1,5 tis. porodů, více než 150 tis. ambulantních příjmů a kolem 10 tis. chirurgických operací.

Nemocnice je vybavena nejmodernějším zařízením a technologiemi, které darují šanci lidem, kteří již téměř ztratili naději. Ve zdravotním centru pracují lékaři, kteří pomohli na svět miminkům mnoha známých osobností. Mark Kurtser, zakladatel sítě nemocnic „Matka a Dítě“, se přiznává, že toto zdravotní centrum je jeho splněným snem.

Oddělení centrální sterilizace je vybaveno dvěma našimi parními sterilizátory STERIVAP SL, dvěma myčkami UNICLEAN SL M9 a sušárnou VENTICELL 707.10. 5. 2018