Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Zdravoochraněnije 2010 - Moskva

27. 1. 2011

zdravoochranenije_uvod.jpg

Ve dnech 6.-10. prosince 2010 se uskutečnila v Moskvě tradičně největší výstava zdravotnické techniky na ruském trhu - Zdravoochraněnije 2010. Na výstavě nechyběla ani naše dceřiná společnost BMT-MMM.

Celá o.o.o. BMT-MMM, která se na tuto příležitost představit nové výrobky a služby, prohloubit osobní kontakty s významnými stávajícími partnery, stejně jako možnost oslovit nové partnery, dlouhodobě připravovala. Bylo pozváno mnoho předních odborníků i obchodních partnerů.

Velmi poutavý stánek zajistil výraznou prezentaci celé MMM Group a i jednotlivých vystavovaných produktů.

Na našem stánku se hosté mohli seznámit s přístroji - Sterivap HP 666-2, Formomatem 349-2, Sterimatem Plus, teplotní technikou a myčkami firmy KEN, které v současnosti nabízíme v rámci našich projektů. Úvodní den výstavy výrazně zkomplikoval dopravu v Moskvě hustě padající sníh a toto se negativně projevilo i na počtu návštěvníků. Již v úterý se ale situace normalizovala a náš stánek byl od rána do večera trvale obsazen partnery ze všech koutů Ruské federace i několika přilehlých zemí např. z Kazachstánu. Proběhla celá řada jednání s mnoha našimi prodejci i konečnými zákazníky, kteří se chtěli osobně seznámit s našimi přístroji a i případně osobně poznat vedení společnosti. Byly projednávány v současnosti připravované a realizované dodávky, stejně jako projekty plánované na rok 2011. Bylo příjemné slyšet od zákazníků chválu na spolehlivou funkci parních sterilizátorů řady Sterivap i přístrojů teplotní techniky. Naše působení na ruském trhu v roce 2010 lze hodnotit jako velmi úspěšné a za velmi perspektivní lze považovat i fakt, že se nám podařilo výrazně posílit oblast prodeje do laboratoří a farmaceutické výroby, který dosáhl již cca 40% celkového obratu. Nové reference v této oblasti (UFA, Stavropol, Saratov, ...) jsou pro nás velmi významné a jistě nám pomohou v dalším rozvoji tohoto segmentu trhu i v roce 2011.

Zdravoochranenije

Zdravoochranenije