Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Význam výstavy ARAB HEALTH nadále roste

08. 02. 2007

1. února 2007 se uzavřely dveře za dalším ročníkem pravidelné mezinárodní výstavy zdravotnické techniky Arab Health 2007 konané od 29. ledna v Dubaji ve Spojených Arabských Emirátech.

Svou každoroční expazí se již výstava jednoznačně stala největší zdravotnickou výstavou v oblasti Středního východu a v současné době již zastává významné místo i ve srovnání s výstavami s celosvětovou působností. Po přistavení nové výstavní haly se podařilo v letošním roce přilákat přes 2200 vystavovatelů z více než 70 zemí světa, kteří se snažili zaujmout desítky tisíc návštěvníků. Již nyní je prodáno přes 85% výstavní plochy pro příští ročník a od roku 2009 se počítá s přesunem výstavy do nového modernějšího výstavního areálu, který by měl kapacitně uspokojit narůstající poptávku vystavujících firem.

MMM Group byla na výstavě zastoupena na dvou stáncích. Expozice MMM GmbH se nacházela na stánku lokálního partnera Al Mazroui Medical & Chemical Supplies, kde byl představen parní sterilizátor UNISTERI 336-1 ED. Expozice se nacházela v samotném srdci výstavy v hale 3 vedle takových gigantů, jako jsou firmy Siemens či Philips.  

Expozice BMT a.s. byla umístěna na stánku lokálního partnera ze Saudské Arábie, firmy Al Mira Centre, nacházející se v rozšířeném centru výstavy v hale 6. Na stánku byl představen parní sterilizátor STERIVAP 636-2 ED, který vhodně posloužil k prezentaci nejnovějšího vývoje techniky naší firmy.

Vedle získání nových kontaktů byla účast na výstavě významná především z pohledu setkání se stávajícími partnery. Nechyběli partneři z Egypta, Jemenu, Saudské Arábie, Kuvajtu, Spojených Arabských Emirátů, Sýrie, Íránu, Indie či Srí Lanky. Představení nového sterilizátoru, který absolvoval svou premiéru na výstavě mimo evropský kontinent, by mělo posílit důvěru našich obchodních partnerů ve spolehlivost, dostupnost i prodejnost tohoto přístroje a tím přispět k překonání prodejních výsledků předchozích let. Zájem budilo technické zpracování přístroje, grafické zpracování obrazovek i servisní podpora prezentovaná speciálními výpisy z tiskáren či zabudovanými schematy přístroje. Již v průběhu veletrhu byly vytvořeny zárodky možných budoucích objednávek.

Na veletrhu se prezentovala většina našich evropských konkurentů zabývajících se výrobou parních sterilizátorů. K vidění byli i výrobci sterilizátorů ze zemí, které ještě nedávno o celosvětovém prodeji jen snili. Pro příští rok jsme se proto již dohodli na společné expozici s MMM GmbH na ploše 72 m2, protože jen společně můžeme světu ukázat, jak jsme skutečně silní.