Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Výstava Zdravoochraněnije 2016, Moskva

Ve dnech 5.-9. prosince se konala již tradičně v Moskvě největší výstava zdravotnické techniky v Ruské Federaci Zdravoochraněnije 2016. I přes aktuálně velmi složitou situaci na ruském trhu jsme se rozhodli i nadále pokračovat v naší každoroční účasti. I letos jsme umístili náš stánek do prestižní haly 2.2, kde mají tradičně své stánky nejznámější němečtí i světoví výrobci přístrojů pro zdravotnictví a v návaznosti na výstavu Medica v Düsseldorfu jsme zvolili i obdobný design našeho stánku, pro zvýšení a podporu jednotné image MMM Group.


S ohledem na opravdu složitou a nejistou finanční situaci na ruském trhu byla letošní výstava opět výrazně menší než v minulém roce a naše původní výstavní hala, dříve organizátory výstavy určené zejména pro sterilizaci a podobné obory, byla již zcela uzavřena.

Díky skvělému umístění našeho stánku přímo u vstupu do hlavní haly, našemu významnému postavení na ruském trhu, kdy jsme se v loňském roce opět stali nejúspěšnějším zahraničním výrobcem dodávajícím sterilizaci na ruský trh a velkému počtu místních dealerů, jsme měli od rána do večera na našem stánku vždy dostatek zajímavých hostů. Hosté přijížděli ze všech částí Ruska včetně Sibiře a Dálného východu, ale také z Kazachstánu, Běloruska a Pobaltských republik.

I přes potíže s financováním projektů a ostré konkurenci s ostatními dodavateli se nám nakonec podařilo v průběhu roku po ostrém boji s konkurencí zvítězit v mnoha tendrech. Obrat je ve srovnání s minulým rokem dokonce ještě vyšší, a to i za situace, kdy musel být v Rusku z důvodu nedostatku financí v průběhu roku snížen rozpočet pro zdravotnictví. O to více je potřeba ocenit úsilí celého našeho týmu pracujícího v Moskvě, Sankt Petěrsburgu, Stavropolu i Novosibirsku, stejně jako našich dlouhodobých a věrných obchodních partnerů rozmístěných po celém území Ruska, za dosažení tak skvělých výsledků.

Na výstavě Zdravoochraněnije jsme představili myčku nástrojů UNICLEAN SL M10-2, která zaujala mnoho našich zákazníků a pro jejíž zahájení prodeje v roce 2017 již máme všechny potřebné certifikáty a povolení. Našim zákazníkům jsme poprvé představili také parní sterilizátor STERIVAP® HP IL 636-2 ED určený pro nemocniční lékárny nebo sterilizaci kontaminovaného nemocničního odpadu, což je nyní v Rusku velmi často diskutované téma. Exponáty na stánku doplnil ještě stolní parní sterilizátor STERIDENT® a horkovzdušný sterilizátor STERICELL® 55.


24. 01. 2017