Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Výstava INTERPHEX 2018 opět s naší účastí

INTERPHEX je v USA největší specializovaná výstava výrobních technologií, specializovaných zařízení a přístrojové a laboratorní techniky pro farmaceutický průmysl a je možné se zde setkat se zástupci všech významných farmaceutických společností, s projektanty technologií, lokálními prodejci i s mnoha pracovníky z oblasti laboratoří, neboť velkou část z nabízených zařízení je možné využívat i v laboratořích, a rozšiřují tak spektrum výstavy. I letos se tato významná akce pořádala v prostorách výstavního centra Jacob Javits v New Yorku, zúčastnilo se opět cca 400 vystavovatelů a akce opticky vypadala opět o kus větší než v minulém roce.

Jako pobídku k návštěvě našeho stánku jsme si v letošním roce, vedle čerstvě připravovaných a velmi oblíbených čokoládových „Cookies“ v přístroji VENTICELL® 22 a šálku kávy pro naše zákazníky, připravili jako hlavní exponát elektricky vyhřívaný vyvíječ super čisté páry pro farmaceutický průmysl, s nádobou vyvíječe vyvinutou a vyrobenou v našem podniku. Tento vlastní výrobek BMT USA, LLC, je již v různých velikostech úspěšně zavedený na americkém trhu v provedení na praní nebo elektrický ohřev. Jeho hodnocení ze strany zákazníků je velmi pozitivní a i na našem stánku budil trvale zájem návštěvníků. Mimo tohoto exponátu měli naši zákazníci možnost se seznámit i s přístroji Climacell® EVO 222 s LED osvětlením pro dlouhodobé testy stability, novým Venticell® ECO 55 a Venticell® ECO 22.

Je příjemné i letos konstatovat, že současně s pokračujícím oživením ekonomiky v USA i ve srovnání s loňským rokem opět přibylo potenciálních zákazníků s přesnou představou o jejich budoucích potřebách, což nám dává větší šance budoucího prodejního úspěchu. Vedle mnoha zákazníků z USA nás na našem stánku navštívili také potenciální zákazníci např. z Kanady, Mexika, Portorika, Egypta, Haiti nebo Argentiny. Na výstavě nás navštívil také náš nejúspěšnější dealer v Asii, pan David Chen, ředitel společnosti ALIT z Číny, která pro nás prodává již několik let teplotní techniku i velké množství parních sterilizátorů pro laboratoře a farmaceutické společnosti.

Letošní rok jsme na čínském trhu začali opět velmi úspěšně a první přístroje Sterivap® HP IL byly již odeslány novým zákazníkům. Projednávali jsme celou řadu nových projektů plánovaných na letošní rok včetně dodávky dalších tří kusů velkoobjemových parních sterilizátorů vyrobených v BMT USA, LLC. Objednávku na první z projednávaných projektů pro čínský trh jsme získali již v následujícím týdnu po ukončení výstavy.25. 6. 2018