Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Výstava Interphex 2017

Na konci března se konala ve výstavním centru Jacob Javits v New Yorku již tradiční a v USA největší, výstava přístrojové a laboratorní techniky pro farmaceutický průmysl INTERPHEX 2017. Letošního ročníku se zúčastnilo kolem 400 vystavovatelů.

Tato výstava je specializovaná přímo na naši nejvýznamnější oblast prodeje v USA a v Kanadě a proto nemohl chybět ani v tomto roce stánek naší dceřiné společnosti BMT USA, LLC. Na základě našich zkušeností a dosažených prodejních úspěchů v minulých letech, jsme se rozhodli pro stánek o velikosti cca 30 m2 v centru výstavního pavilonu.

Naši zákazníci si mohli na stánku prohlédnout Climacell® EVO 222 s LED osvětlením pro dlouhodobé testy stability ve farmaceutickém průmyslu, Venticell® 22 a na nových velkoplošných panelech si mohli prohlédnout naše velkoobjemové parní sterilizátory, vyvíječe čisté páry a horkovzdušné sušárny, sterilizátory a inkubátory. Climacell® EVO 222 zaujal každý den, stejně jako na minulé výstavě Pittcon 2017 zaměřené na laboratoře, mnoho návštěvníků a potvrdil tak šance na další zajímavý růst prodeje. Naše expozice působila již tradičně otevřeně a přívětivě a také díky čerstvě pečeným sušenkám, doplněných v tomto roce i o malý šálek kávy, nás opět navštívilo mnoho stávajících i nových potenciálních zákazníků.

Je příjemné konstatovat, že současně s pokračujícím oživením ekonomiky v USA i ve srovnání s loňským rokem opět přibylo potenciálních zákazníků s přesnou představou o jejich budoucích potřebách, což nám dává větší šance budoucího prodejního úspěchu. Vedle zákazníků z USA nás mimo jiné navštívili také potenciální zákazníci např. z Kanady, Mexika, Portorika, Indie, Číny nebo Itálie.

Tuto prestižní akci jsme opět využili i k prohloubení osobních kontaktů, školení a technické konzultace s našimi místními dealery. Území USA je velmi rozsáhlé a funkční, flexibilní a aktivní prodejní síť společně s rostoucím počtem referencí představují jedny z nejvýznamnějších podmínek pro budoucí prodejní úspěchy. I díky výstavě Interphex se nám daří dále rozvíjet a zkvalitňovat naši prodejní síť na celém území USA a je příjemné vidět spokojené zákazníky a slyšet slova chvály a uznání na dodané přístroje.


INTERPHEX 2017 INTERPHEX 2017


18. 04. 2017