Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Výstava INTERPHEX 2014

Koncem března 2014 se konala v New Yorku již tradiční, v USA největší, výstava přístrojové a laboratorní techniky pro farmaceutický průmysl INTERPHEX 2014. S ohledem na obchodní zaměření naší dceřiné společnosti BMT-USA i dosažené prodejní úspěchy nemohl na této výstavě chybět ani náš stánek.

Na základě našich zkušeností a úspěchů v minulých letech jsme náš stánek trošku zvětšili a stali jsme se tak společností s největší plochou věnovanou pouze sterilizačním a laboratorním přístrojům. Výstavní plocha naší prezentace působila otevřeně a přívětivě a i díky čerstvě pečeným sušenkám nás opět navštívilo mnoho stávajících i potenciálních zákazníků. Bylo potěšitelné konstatovat, že proti loňskému roku opět přibylo potenciálních zákazníků s přesnou představou o jejich budoucích potřebách, což nám dává větší šance budoucího úspěchu. Asi nejvýznamnější návštěvou byly zástupci světoznámé farmaceutické firmy Pfizer, které jsme v USA dodali v loňském roce jeden autokláv vyrobený podle cGMP předpisů. Zákazníci nám přišli poděkovat nejen za jeho kvalitu a spolehlivou funkčnost, ale na stánek přivedli i vedoucího pracovníka odd. nákupu pro celý svět, aby se i on sám přesvědčil o našich schopnostech a kvalitě našich přístrojů.

Výstavu jsme opět využili pro prohloubení kontaktů, školení a technické konzultace s našimi místními dealery. I díky této výstavě se nám daří dále rozvíjet a zkvalitňovat naši prodejní síť na celém území USA a je příjemné vidět, jak nám spokojení dealeři sami pomáhají získat a přesvědčit své kolegy z jiných teritorií a států pro práci s BMT-USA. Území USA je velmi rozsáhlé a funkční, flexibilní a aktivní prodejní síť je jednou z nejvýznamnějších podmínek prodejních úspěchů.

Na výstavě zaujal i nový CLIMACELL 222 EVO s dotykovou obrazovkou, který je horkou novinkou v našem portfoliu.

INTERPHEX 2014


03. 04. 2014