Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

VENTICELL

Sušárny s nucenou cirkulací vzduchu
Obrázky jsou ilustrativní a mohou se nepatrně lišit od skutečného produktu

Řada VENTICELL® zaručuje díky patentovanému systému nucené cirkulace vzduchu homogenní rozložení teploty při všech procesech sušení a ohřívání. Rychlost a přesnost temperování komory zajišťuje ekonomičnost provozu. Vhodné zejména pro materiály s vysokou vlhkostí.

  • Vnitřní objem: 22, 55, 111, 222, 404, 707, 1212 litrů (prokládací provedení mimo objem 22 l)
  • Teplotní rozsah: od 10 °C nad okolní teplotou do 250/300 °C
  • Vnitřní komora: nerezová ocel DIN 1.4301 (AISI 304)
  • Provedení do čistých prostor (na dotaz)
Mám zajem o VENTICELL

Detailní popis produktové řady VENTICELL

Nucená cirkulace vzduchu v komoře

Princip činnosti je založen na nuceném patentově chráněném proudění vzduchu pomocí ventilátoru v elektricky vyhřívané komoře přístroje. Použitý patentovaný termodynamický systém „tepelného šroubu“ zajišťuje vytvoření homogenního proudu vzduchu spirálovitě stoupajícího uvnitř pracovní komory. Temperováním odspodu nahoru tento proces simuluje přirozené děje a zajišťuje optimální prohřívání materiálů i vysokou prostorovou přesnost teploty v komoře při minimální spotřebě energie.

Popis produktové řady

Řada sušáren VENTICELL® s nucenou cirkulací vzduchu pro sušení, ohřev a sterilizaci, s objemem komory 22, 55, 111, 222, 404, 707 a 1212 litrů, rozsahem teplot od 10 °C nad okolí do 300 °C a přesnou regulací teploty je vhodná pro práci se všemi běžnými materiály v laboratorní i průmyslové oblasti. Řada VENTICELL® se vyznačuje tichým chodem a jemným nuceným prouděním vzduchu v komoře a je vhodná pro kvalitní a bezpečné sušení, vyhřívání a sterilizaci materiálů v laboratořích. Systém proudění vzduchu v komoře zaručuje rychlé a přesné dosažení rozložení zvolené teploty v komoře, a tím i ideálního procesu prohřívání vzorků. Řada VENTICELL® nabízí vysoký komfort obsluhy, přesnou regulaci a krátké časy vyrovnání teploty v komoře po otevření dveří, a je proto vhodná pro náročné a přesné testy a procesy.Přístroje řady VENTICELL® splňují požadavky technickolegislativních předpisů ČR i EU..

Základní konstrukční prvky

Robustní konstrukce a dokonalá ochrana proti korozi jsou zajištěny samonosným vnějším pláštěm z pozinkovaného ocelového plechu s tvrdým a odolným vypalovacím lakem na vnější straně. Vnitřní dvouplášťová komora a panel dveří jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli (DIN 1.4301, AISI 304). Pro úsporu energie a minimalizaci vysálaného tepla do okolí je komora dokonale izolována ekologickým izolačním materiálem. Vnitřní stěny komory je možné např. pro čištění snadno vyjmout bez nutnosti použití nářadí. Komora je navíc vybavena plynule nastavitelnou odvětrávací klapkou a vnitřními skleněnými dveřmi. Dveře jsou pro dokonalé utěsnění komory zajištěny ve čtyřech bodech.

Změny konstrukce a provedení vyhrazeny.

« »

Máte zájem o VENTICELL?

Zavolejte nám, navštivte nás nebo vyplňte kontaktní
formulář a my se Vám do druhého pracovního dne
ozveme.

Zavolejte nám
+420 545 537 111 Pondělí - Pátek 8.00 - 16.00
Nyní nejsme v kanceláři
Navštivte nás
BMT Medical Technology s.r.o. Cejl 157/50, Zábrdovice, 602 00 Brno Zobrazit trasu na mapě

Vyplňte nezávaznou poptávku
Mám zájem o