Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Veletrh Medical Fair - Brno, 20. – 23. 10. 2009

15. 10. 2009

Česká společnost pro sterilizaciV rámci budování jednotné koncepce veletržní prezentace MMM Group naše firma spolu s mateřskou firmou MMM přechází od letošního roku na dvouletý cyklus v účastech na veletrzích Medical Fair – Brno a Medica – Dűsseldorf.

U příležitosti konání mezinárodního veletrhu Medical Fair Brno se naše společnost účastní V. Výroční konference  České společnosti pro sterilizaci, která se uskuteční v Kongresovém centru brněnského výstaviště ve dnech 20. – 21. 10. 2009. V rámci programu konference zástupci naší firmy vystoupí s kolekcí odborných přednášek. Bližší informace k našim produktům i službám  osobně poskytnou naši obchodní zástupci  v prezentačních prostorách umístěných v blízkosti konferenčního sálu, čímž nahradí naši tradiční expozici ve výstavních pavilonech tohoto veletrhu.

Brněnský veletrh Medical Fair a Rehaprotex představí novinky ze zdravotnictví, nejmodernější technologie operačních sálů, rehabilitační pomůcky a expozice tematicky zaměřené na zdravý životní styl a aktivní stáří. Uskuteční se řada přednášek a konferencí, které si během mnohaleté existence veletrhu získaly na oblibě.

Právě semináře a konference zvyšují prestiž mezinárodního veletrhu. Konference se budou věnovat nejen odborným tématům, ale přinesou cenné rady i laickým návštěvníkům. V rámci konference Mozkový infarkt – každá minuta rozhoduje o vašem zdraví, se zájemci seznámí s problematikou včasné diagnostiky a mohou si nechat vyšetřit mozkové tepny ultrazvukem. Například o tom, jak je práce zdravotních sester namáhavá a důležitá, přesto nedoceněná práce, se můžete dozvědět na přednášce Sestra jako osobnost.

Více informací o konferenci naleznete na internetových stránkách www.steriltech.cz.

Všichni zájemci o zvýhodněné vstupenky za cenu 40 Kč se mohou registrovat na webu BVV na adrese www.bvv.cz