Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Veletrh ExpoFarma v Mexiku opět s dobrými výsledky

24. 5. 2012

I v letošním roce se naše společnost zúčastnila mexického veletrhu Expofarma, který se konal v Mexico-city. Na této významné akci jsme byli zastoupeni řadou našich spolehlivých místních partnerů, jakými jsou například firmy Interlab de Mexico, Innolab, Accesolab a také ve spolupráci se společností Schott.

Náš mexický partner, firma Interlab, oslovila návštěvníky již tradičně rozsáhlou expozicí, kde si zákazníci mohli reálně prohlédnout nepřeberné množství přístrojů, které firma dodává. Velkou pozornost na stránku Interlabu vzbuzovala naše výstavní maketa parního sterilizátoru STERIVAP HP s plně funkčním ovládacím panelem. Stejně zajímavé byly pro návštěvníky i produkty řady teplotní techniky, laboratorní sušárny a inkubátory a také horkovzdušný sterilizátor STERICELL.

Návštěvnost veletrhu byla i letos sice menší, ovšem na druhou stranu je nutno podotknout, že získané kontakty jsou mnohem kvalitnější. Konkrétněji se čím dál častěji setkáváme s novým zákazníkem, který na expozici přichází s již reálným zájmem o konkrétní druh produktů.

Jasným důkazem je několik nových zákazníků, kteří mají vážný zájem o naše autoklávy STERVAP a na stánek si přišli cíleně vyzkoušet na našem výstavním panelu, jak funguje ovládání přístroje v praxi. Pokud dopadnou dobře jednání mezi těmito potenciálními novými zákazníky a firmou Interlab, můžeme se těšit na další přístroje umístěné na místním trhu.

Výhledově bude probíhat také instalace našeho parního sterilizátoru na showroomu firmy 3M Mexico-city.

Mezi jedny z posledních úspěšně realizovaných dodávek naší techniky patří instalace přístrojů STERIVAP 669-1 a UNISTERI HP 636-1 v nemocnici San Juan del Rio ve státě Querétaro, ve spolupráci s naším mexickým partnerem, firmou Tecnomedic.

Expofarma 2012

Expofarma 2012