Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Veletrh ACHEMA 2018

Každé tři roky ve Frankfurtu, v Německu, probíhá celosvětově nejvýznamnější farmaceutický a laboratorní odborný veletrh ACHEMA. Jedná se o největší výstavu v této oblasti a souběžně probíhá i jeden z nejvýznamnějších kongresů na světě. Počet vystavovatelů zůstává stejný, pouze počet návštěvníků se bohužel snižuje. U těchto specializovaných akcí jsou klesající čísla návštěvníků celosvětovým trendem. Na naší expozici se však nezaměřujeme na množství návštěvníků, máme zájem o kvalifikované a potenciální klienty. Během těchto 5 dnů jsme jich opět našli dostatek.

Měli jsme velmi zajímavé schůzky jak se stávajícími obchodními partnery, tak s novými potenciálními zákazníky, přičemž všichni pozitivně hodnotili kvalitu nových řad ECO a EVO. Motivovaný vývojový tým společnosti BMT provedl v posledních 2,5 letech fantastickou práci. Vyvinul a zkonstruoval inovativní nové produkty s mnoha výhodami.

Moderní design, inovativní a intuitivní ovládání, samočinný diagnostický systém a široké možnosti nastavení, široká škála dokumentačních funkcí, jako je SD karta, USB, WIFI, Ethernet, BMS relé, sériové rozhraní a další. Vyhlížíme optimisticky vpřed a pracujeme aktivně na naší celosvětové expanzi a růstu prodejních čísel.

20. 7. 2018