Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Úspěšný rok na ruském trhu završen výstavou Zdravoochraněnije v Moskvě

10. 1. 2013

Ve dnech 3.-7. prosince 2012 se v Moskvě opět konala na teritorii Ruské federace největší a nejvýznamnější výstava zdravotnické techniky Zdravoochraněnije 2012. Již tradičně na této výstavě nechyběl ani stánek naší dceřiné společnosti BMT-MMM. Pro letošní rok jsme zvolili svěží barvy a jako hlavní motto jsme vybrali symboly zvýrazňující naši snahu také o ochranu životního prostředí. Z reakcí a hodnocení našich hostů bylo možné jednoznačně potvrdit, že náš záměr pochopili, design našeho stánku se jim líbil a že se nám podařilo prohloubit jejich důvěru v naše přístroje.


V rámci výstavy jsme se setkali s celou řadou významných zákazníků z celého Ruska vč. i tak vzdálených oblastí jako je Kamčatka nebo poloostrov Sachalin. Bylo velmi příjemné slyšet jednoznačně pozitivní reference na naše přístroje i realizované projekty centrálních sterilizací, které nám generují další a další nové obchodní příležitosti. Naše uskutečněné investice do oblasti přípravy projektů a servisu našich přístrojů na celém teritoriu Ruska nám začínají přinášet pozitivní výsledky.


Na našem stánku jsme měli možnost uvítat také všechny naše významné místní partnery a to nejen z Ruska, ale i z Běloruska a Ukrajiny. Bylo tak možné na všech úrovních prohloubit osobní vztahy a vazby jak s dealery, tak i s jejich potenciálními zákazníky. Rok 2012 byl pro nás v Rusku zatím nejúspěšnější v historii. Podařilo se nám vyhrát celou řadu významných projektů a dosáhnout historického prodeje.


V prvním čtvrtletí 2013 budeme např. dodávat centrální sterilizaci do nemocnice ve městě Groznyj, známého z těžkých bojů, které tam probíhaly před několika lety. Obnova této oblasti je nyní jednou z priorit ruské vlády a jsme přesvědčeni, že úspěch při realizaci tohoto projektu nám pomůže dále zvýšit prestiž a získat další reference v oblasti Kavkazu.


Naše dceřiná společnost se i nadále velmi úspěšně a dynamicky rozvíjí. Aktuálně zde pracuje již 36 pracovníků a stala se po MMM a našem podniku v Brně třetí největší společností MMM Group. Vedle Moskvy máme vybudovány funkční pobočky zaměřené na prodej a servis v St. Petěrsburgu (sever), Stavropolu (jih) a Novosibirsku (východ, za Uralem).


Věříme, že i nadále bude díky společnému úsilí zajištěn dynamický rozvoj naší dceřiné společnosti BMT-MMM, růst našeho firemního image i podílu na ruském trhu.


Fotogalerie: