Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Úspěšné dokončení dodávky pro nemocnice v Karlovarském kraji

25. 7. 2013

V minulém měsíci byla dokončena dodávka přístrojů do nemocnic v Chebu, Sokolově a Karlových Varech, které jsou sloučeny pod Karlovarskou krajskou nemocnici a.s.

Projekty byly realizovány za podpory finančních prostředků z Evropské Unie v rámci Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Severozápad. Nově tak nyní ve jmenovaných zařízeních spolehlivě pracují přístroje BMT, které po modernizaci pracovišť zajišťují nejen uživatelsky příjemnější prostředí, ale také spolehlivostí zabezpečují bezproblémový chod daných oddělení.

Konkrétně bylo v rámci projektu instalováno několik přístrojů v řádech milionů korun. V Nemocnici Cheb byly na oddělení centrální sterilizace instalovány dva parní sterilizátory STERIVAP 6612-2 ED a mycí dezinfektor společně s úpravnou vody Goro na operačních sálech.

Centrální sterilizace v Nemocnici Sokolov se nyní pyšní špičkovým parním sterilizátorem STERIVAP 6612-2 ED, který doplňuje formaldehydový sterilizátor FORMOMAT PL 349-2, který vyrábí naše mateřská společnost MMM.

Nemocnice Karlovy vary se může pochlubit novým mycím dezinfektorem na operačních sálech a do oddělení mikrobiologie přibyl laboratorní sterilizátor s vrchním plněním.Díky těmto realizacím se nám daří budovat další špičková referenční pracoviště, kde v budoucnu bude moci zdravotnický personál vidět naši technologii v praxi.