Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Úspěšná instalace našich sterilizátorů v Kosin University Gospel Hospital

V roce 2012 začala významná nemocnice ve městě Busan s výběrovým řízením na parní sterilizátory pro svou centrální sterilizaci. Jedná se o významnou nemocnici spadající pod Koshin University Korea, která disponuje zhruba 1000 lůžky. 


Po úvodních společných jednáních bylo dohodnuto, že nemocnice využije možnosti zapůjčení parního sterilizátoru STERIVAP HP E 9612-2 za účelem ověření jeho kvality. Z naší strany byl daný přístroj poskytnut k testování, které bylo velmi úspěšné a přístroj plně vyhovoval všemi svými vlastnostmi i parametry. Na začátku roku 2013 pak nabídka na BMT sterilizátory zvítězila v oficiálním výběrovém řízení, díky čemuž mohly být sterilizátory zadány v květnu do výroby. Nemocnice objednala celkem tři velké autoklávy STERIVAP HP E 9612-2.


Dodávka těchto prokládacích velkých parních sterilizátorů proběhla v červenci 2013 a na podzim téhož roku byly přístroje nainstalovány na místo po původních starých modelů konkurenčního výrobce, které již nebyly pro další práci vyhovující. V současné době již sterilizátory pracují na Centrální sterilizaci v Koshin University více než jeden rok k plné spokojenosti zákazníka.


Kosin University Gospel Hospital

Kosin University Gospel Hospital

11. 12. 2013