Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Úspěch MMM Group na výstavě pod floridským sluncem

5. 4. 2012

V březnu je počasí nevyzpytatelné u nás a stejně tak i na poloostrově Florida ve Spojených státech. Už jsme zde zažili mrazy, déšť, ale letošní ročník největšího veletrhu laboratorní techniky PITTCON se nesl v atmosféře příjemného jarního sluníčka. Veletrh má bohužel dlouhodobě mírně sestupnou tendenci, nicméně letošní ročník pořádaný právě v jarním Orlandu sliboval zajímavou účast domácích – amerických, ale také zahraničních účastníků.

V opatrném očekávaní jsme s kolegy z BMT USA rezervovali obvyklou plochu 10m2. Včas jsme připravili všechny technické náležitosti expozice, cestovní administrativu. V neděli 11 března po 15 hodinách letu jsme odpoledne dokončili naši expozici. Veletrh se tradičně pořádá v rozsáhlém moderním Orange County Convention Center na klidném okraji Orlanda, jarní sluníčko bohužel neproniklo hluboko do útrob obrovských klimatizovaných výstavních hal, ale my jsme přesto s napětím očekávali pondělní zahájení veletrhu. Expozice skupiny MMM Group byla hned na kraji poslední čtyřicáté uličky.

Původně jsme to hodnotili jako handicap, ale jaké bylo naše překvapení, když od pondělka od samého začátku veletrhu k nám začali proudit čerství a dychtiví zákazníci, kteří prohlídku pavilonu ve velké většině začínali právě v naší části výstavní haly. Pracovníci BMT USA, Alan Perry a Scott Noteboom připravovali ve vystaveném Venticellu 55 již tradičně oblíbené cookies, které během celého dne voněly celou halou a lákaly další náhodné návštěvníky, většinou koncové uživatele právě k naší expozici. Na stánku jsme vystavovali řadu teplotní techniky, dále řadu parní sterilizace s modifikacemi pro trh v USA i další doplňkové produkty, jako laboratorní nábytek, myčky apod.

Přestože výstava byla opticky menší, celkem jsme napočítali 948 vystavovatelů, podle údajů pořadatele 20% zahraničních. Bránou výstaviště nakonec prošlo 15.754 návštěvníků, což je o 8% méně než v předchozím roce v Atlantě.

Děkujeme všem pracovníkům za zajištění veletrhu a našim partnerům za návštěvu naší expozice a těšíme se příští rok ve Philadephii.

PITTCON 2012