Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Tekuté prostředky pro dezinfekci a čištění

neodisher® Dekonta
Tekutý,dezinfekční a čistící prostředek na bázi kvarterních ammoniových solí a glyoxalu s baktericidním,fungicidním a virucidním účinkem. Je určen pro strojní chemotermickou dezinfekci a čištění v dekontaminačních zařízeních a cirkulačních systémů v rámci centrální sterilizace nemocnic (dezinfekce konstrukce postelí a příslušenství,přepravních vozíků, ochranné obuvi,kontajnerů, respiračních masek apod.).Vyznačuje se vysokým stupněm ochrany materiálu. Roztoky se pohybují v oblasti pH 5-8.

pdf.gifTechnický list neodisher® Dekonta >>
.

neodisher® Septo MED
Tekutý bezaldehydový prostředek určený pro čištění a desinfekci termostabilních i termolabilních nástrojů včetně flexibilních endoskopů v ponorných a ultrazvukových lázních. Vhodný pro následující materiály: sklo, keramika, nerezová ocel, barevné kovy, hliník, pryže, plasty (latex, silikon) a syntetické materiály (makrolon, akryláty).

pdf.gifTechnický list neodisher® Septo MED >>
.

neodisher® Septo SF
Tekutý desinfekční a čisticí prostředek se zvýšeným stupněm ochrany materiálu. Je určen pro mokrou dekontaminaci chirurgických nástrojů před strojní úpravou a pro čištění a desinfekci nástrujů v ponorné nebo ultrazvukové lázni. Má baktericidní, fungicidní, tuberkulocidní a virucidní účinnost.

pdf.gifTechnický list neodisher® Septo SF >>
.

neoquat FF
Tekutý, dezinfekční prostředek s čistícím účinkem na bázi kvarterních amoniových solí, určený pro plochy, povrchy a zařízení s baktericidním a fungicidním účinkem. Je neutrální, málo pění a je šetrný k materiálu. Je určen pro použití ve zdravotnictví, veterinárním lékařství, výrobě potravin a komunální hygieně. Předměty v přímém styku s potravinami je po dezinfekci nutné opláchnout pitnou vodou. Vhodný pro použití v tlakových přístrojích.

pdf.gifTechnický list neoquat FF >>
.

neoquat S
Tekutý, dezinfekční prostředek s čisticím účinkem na bázi kvarterních amoniových solí určený k šetrné dezinfekci povrchů a ploch. Působí baktericidně, fungicidně a virucidně. Je šetrný k materiálu, netoxický a bez zápachu. Je určen pro použití ve zdravotnictví, veterinárním lékařství a především potravinářství. Nedoporučuje se ředění tvrdou vodou a je nutno vyzkoušet účinky u eloxovaného hliníku. Teplota vody neovlivňuje účinek. Po čištění a dezinfekci v potravinářství je nutné pracovní plochy opláchnout pitnou vodou.

pdf.gifTechnický list neoquat S >>
.

triformin® DH neu
Tekutý čisticí prostředek na ruce s dekontaminačním účinkem zahrnující HBV/HIV. Jeho aktivní ošetřující složky a pH 5,5 způsobují, že triformin DH neu je pokožkou velmi dobře tolerovaný. Prostředek je používán v oblastech s vysokými hygienickými požadavky.

pdf.gifTechnický list triformin® DH neu >>
.