Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Tekuté prostředky pro čištění

neodisher® Alka 300
Tekutý, mírně alkalický, dezinfekční a čisticí prostředek na bázi aktivního chlóru s vysokou účinností a materiálovou ochranou. Působí baktericidně, fungicidně, tuberkulocidně a virucidně. Je určen pro použití ve zdravotnictví, farmacii, veterinární medicíně a gastronomii. Obsahuje inhibitory koroze a je šetrný k oceli chirurgických nástrojů, pochromovaným a poniklovaným materiálům, hliníku, slitinám hořčíku a běžným plastům. Není vhodný pro hliník a eloxal. Jeho použití na čištění a dezinfekci speciálních nástrojů a materiálů (optických, anesteziologických, respiračních, drenážních a zubních) je vhodné vyzkoušet. Používá se u všech tvrdostí vody.

pdf.gifTechnický list neodisher® Alka 300 >>
.

neodisher® FA
Alkalický, tekutý, víceúčelový čisticí prostředek s dobrým emulgačním a disperzním účinkem. Použití není závislé na tvrdosti vody. Vhodný pro vysoce citlivé materiály (odolnost eloxovaných materiálů je nutno vyzkoušet). Určený k čištění chirurgických nástrojů, anesteziologického příslušenství, laboratorního skla, kojeneckých láhví a chirurgické obuvi. Neobsahuje tenzidy a oxidační činidla. V kombinaci s dezinfekčními přípravky je vhodný pro použití v dezinfekčních postupech v mycích strojích. Při teplotě 93 °C má dezinfekční účinky. Odstraňuje zbytky krve, živných půd, bílkovin a želatiny a chirurgie.

pdf.gifTechnický list neodisher® FA >>
.

neodisher® FE
Tekutý, neutrální, čisticí prostředek na bázi vybraných tenzidů a dalších složek podporujících čisticí účinek pro použití v myčkách endoskopů, bez fosfátů. Je vhodný pro citlivé umělé hmoty, gumu, latex, lepidla a těsnící hmoty při strojním čištění. Je obzvláště vhodný pro strojní čištění flexibilních endoskopů.

pdf.gifTechnický list neodisher® FE >>
.

neodisher® FLA
Tekutý, silně alkalický čisticí prostředek pro strojové mytí laboratorního skla a nástrojů. Neobsahuje fosfáty, surfaktanty ani oxidační přísady. Nenarušuje povrchy z nerezové oceli, plastů ani keramických myteriálů, není vhodný na hliník, eloxované povrchy a legované kovy.

pdf.gifTechnický list neodisher® FLA >>
.

neodisher® FT
Tekutý, zásaditý,čisticí prostředek s dezinfekčními účinky na bázi aktivního chlóru, pro použití ve speciálních myčkách. Neobsahuje tenzidy. Je dobře oplachovatelný a vykazuje velmi dobrou čisticí účinnost. Velmi se osvědčuje zejména v oblastech mikrobiologie a nukleární medicíny, lékáren, virologie, stravovacích provozů apod. Odstraňuje živné půdy, krev, bílkoviny, radioaktivní kontaminaci, tkáňové a buněčné kultury. Je vhodný pro běžné laboratorní materiály. Lze jej používat bez ohledu na tvrdost vody.

pdf.gifTechnický list neodisher® FT >>
.

neodisher® IR
Tekutý, kyselý, čisticí prostředek určený pro základní, ponorné a ultrazvukové čištění chirurgických nástrojů z nerezové oceli a tvrdých kovů. Odstraňuje změny barvy, blednutí a silnou rez a organické zbytky. Nedoporučuje se použití na pochromované, poniklované, netvrzené, nelegované a vůči kyselinám neodolné materiály.

pdf.gifTechnický list neodisher® IR >>
.

neodisher® LM2
Tekutý, mírně alkalický, čisticí prostředek pro ultrazvukové a ponorné lázně se sníženou pěnivostí. Oblasti použití jsou v nemocnicích, stomatologických praxích, laboratořích a chovných stanicích. Odstraňuje zaschlé organické, anorganické (zubní cement) a potravinové zbytky. Díky velmi nízké pěnivosti je vhodný k předběžnému čištění materiálu určeného pro strojní čištění. Je použitelný pro všechny tvrdosti vody. Je vhodný pro běžné laboratorní materiály, jako jsou nerez, sklo, keramika a plasty.

pdf.gifTechnický list neodisher® LM2 >>
.

neodisher® LM3
Tekutý, zásaditý, čistící prostředek pro ruční i strojní čištění skla. Oblasti použití jsou především v laboratořích všech typů a průmyslu na zpracování fosfátů a kovů. Odstraňuje organické zbytky, anorganické povlaky. Velmi dobře se oplachuje a má sníženou pěnivost a nevytváří pěnové polštáře. Neobsahuje fosfáty. Je šetrný k běžným laboratorním materiálům. V případě lehkých kovů je nutné jej předem vyzkoušet.

pdf.gifTechnický list neodisher® LM3 >>
.

neodisher® MediClean
Tekutý, čisticí prostředek se slabě zásaditými komponentami pro použití ve speciálních myčkách. Je zvlášť šetrný k životnímu prostředí. Je nepěnivý a šetrný k materiálu. Je určen pro strojní čištění chirurgických nástrojů, anesteziologického vybavení, kontejnerů apod.

pdf.gifTechnický list neodisher® MediClean >>
.

neodisher® MediZym
Tekutý, pH neutrální čisticí prostředek pro strojní mytí chirurgických nástrojů, vybavení pro anesteziologii, flexibilních endoskopů a kontejnerů. Obsahuje enzymy, je šetrný k materiálu.

pdf.gifTechnický list neodisher® MediZym >>
.

neodisher® N
Tekutý, kyselý, neutralizační a čisticí prostředek pro použití v myčkách. Oblast použití je při neutralizaci nebo kyselém předčištění v nemocnicích, laboratořích a chovných stanicích. Používá se při neutralizaci alkalických zbytků, vápenatých usazenin, močoviny. Velmi dobře se oplachuje a neobsahuje tenzidy. Je vhodný pro nerezové, skleněné, keramické materiály a běžné plasty. Není vhodný na eloxovaný hliník a některé speciálně upravované kovové povrchy.

pdf.gifTechnický list neodisher® N >>
.

neodisher® Z
Tekutý, neutralizační prostředek bez obsahu tenzidů do mycích a dezinfekčních strojů. Oblast použití je v lékárnách, zdravotnictví (CNS, JIP apod.) a v laboratořích Je určen k neutralizaci po alkalickém mytí a k odstranění zbytků fosfátů, dusíkatých látek a tenzidů z povrchu. Nezpůsobuje korozi chirurgických nástrojů a jiných citlivých materiálů. Neobsahuje fosfáty a tenzidy.

pdf.gifTechnický list neodisher® Z >>
.

neoform D
Tekutý, dezinfekční a čisticí prostředek na bázi vázaných aldehydů s baktericidním a fungicidním účinkem pro ošetření ploch a povrchů. Je určen k použití v oblasti zdravotnictví, potravinářství a komunální hygieny. Má sníženou pěnivost. Je vhodný pro ruční i strojové mytí. Je šetrný k materiálům (v případě použití eloxovaných materiálů nutno vyzkoušet).

pdf.gifTechnický list neoform D >>
.

triformin® HR
Tekutý čisticí prostředek (mýdlo) určený k hygienickému mytí rukou, pro každodenní použití. Parfémovaný. Odstraňuje zbytky jídel, všechny druhy olejů a tuků, ulpívající a odolné pachy, zeminu.

pdf.gifTechnický list triformin® HR >>
.