Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Tekuté prostředky pouze pro dezinfekci

neodisher® Septo 2000 neu
Tekutý, dezinfekční prostředek pro dezinfekci širokého spektra nástrojů a příslušenství z nerezové oceli, termolabilních materiálů a umělých hmot s baktericidním, tuberkulocidním a virucidním účinkem. Oblast použití je v chirurgii, endoskopii, zubním lékařství apod. Určený pro ponorné i ultrazvukové lázně. Neobsahuje formaldehyd.

pdf.gifTechnický list neodisher® Septo 2000 neu >>
.

neodisher® Septo DN
Tekutý, dezinfekční, neutrální, nepěnivý prostředek na bázi aldehydů s baktericidním, fungicidním, tuberkulocidním a virucidním účinkem, speciálně určený pro chemotermickou dezinfekci termolabilních materiálů a nástrojů. Vyznačuje se sporostatickou účinností a širokým teplotním rozmezím účinku (20 - 60 °C). Je určen pro použití v oblasti anesteziologie, chirurgie, endoskopie , JIP apod. Je určen pro strojovou dezinfekci, lze jej však použít i pro dezinfekci ponorem. Velmi se osvědčuje při dezinfekci eloxovaných, lakovaných a lepených materiálů díky svým smáčivým a čisticím účinkům. Prostředek vydrží aktivní 24 hodin.

pdf.gifTechnický list neodisher® Septo DN>>
.

neoform D Spray
Tekutý, alkoholový prostředek pro desinfekci ploch a povrchů odolných vůči alkoholům. Je vhodný pro desinfekci místností, ploch a např. balicího materiálu postřikem. Má baktericidní, fungicidní, tuberkulocidní a virucidní účinnost.

pdf.gifTechnický list neoform D Spray>>
.

triformin® D
Tekutý desinfekční přípravek pro hygienickou a chirurgickou desinfekci rukou. Na bázi alkoholů, vykazuje dobrou snášenlivost pokožky, má baktericidní, fungicidní, tuberkulocidní a virucidní účinnost.

pdf.gifTechnický list triformin® D>>
.