Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Projekt Baltimore

19.12.2011

Projekt Baltimore - tým

V letošním roce jsme pojmenování města Baltimore v USA skloňovali v mnoha pádech. Naše dceřiná firma v USA získala přes svého dealera z Baltimore prestižní zakázku na 13 sterilizátorů pro laboratoře v National Cancer Institute (NCI) – státní výzkumný ústav, který sídlí ve městě Frederick v Marylandu. BMT- USA nabídla své přístroje, které připravuje podle pravidel cGMP (mezinárodní předpis pro správnou výrobní praxi) s řízením procesů sterilizátorů automatikou od firmy Allen Bradley. Celá zakázku byla vyrobena a vyzkoušena v Brně a následně expedována přímo na místo.


S touto kategorií přístrojů jsme se prozatím setkávali pouze při konstrukci a výrobě tlakových nádob. Od února jsme na zakázce začali pracovat a postupně upřesňovali podklady, připravovali dokumentaci pro výrobu, působili jako poradci ve výrobě, spolupracovali s kolegy z USA a starali se o další související věci. Výsledkem je expedice všech přístrojů do konce roku, nové vědomosti o provedení jiného typu parních sterilizátorů, stejně jako nové přátelské pracovní vztahy s kolegy z USA. Tým, který se vytvořil z pracovníků oddělení marketingu, konstrukce, výroby, racionalizace a služeb a řízení jakosti si zaslouží uznání.


Několik situačních záběrů pořízených v průběhu projektu můžete shlédnout ve fotogalerii níže.Oficiální Facebookové stránky BMT

Fotogalerie: