Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Prodej parní sterilizace v Číně

Z pohledu sterilizace pro nás Čína začala být zajímavá ve chvíli, kdy se nám podařilo před 15 lety úspěšně zakončit registraci výroby tlakových zařízení pro Čínu. Následně se rozběhla spolupráce s naším obchodním partnerem, firmou Alit, která nás již dříve zastupovala v oblasti prodeje teplotní techniky.

S postupným růstem firmy Alit pomalu rostl i prodej parních sterilizátorů. Mezi naše zákazníky v Číně patří prestižní mezinárodní farmaceutické společnosti, jako jsou Bayer, Wyeth, B Braun, Novo Nordisk či Covidien. Pravidelným zákazníkem se pro nás stala čínská farmaceutická společnost Wuxi Apptec. Dosud nejvýznamnější referencí je pro nás dodávka sterilizátorů pro farmaceutického výrobce Boehringer Ingelheim, který od nás zakoupil celkem 19 velkých parních sterilizátorů montovaných v Brně a v BMT USA pro své 2 výrobní čínské závody. Především díky této referenci se naše šance na úspěch v dalších projektech pro průmysl a laboratoře významně zvyšuje.

V roce 2015 jsme obdrželi z Číny objednávky na celkem 27 velkých parních sterilizátorů, v letošním roce bylo dosud objednáno 14 velkých parních sterilizátorů.


16. 08. 2016