Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Práškové prostředky pro čištění

neodisher® A8
Práškový, alkalický, dezinfekční a čisticí prostředek do mycích strojů na bázi aktivního chlóru s baktericidním, fungicidním a virucidním účinkem. Oblast použití je od lékařských, farmaceutických, biologických, veterinárních laboratoří až po průmyslové. Je určen k odstranění organických a anorganických zbytků. Použití nezávisí na tvrdosti vody. Je šetrný k materiálům ze skla, keramiky a nerezové oceli. Není vhodný pro barevné a lehké kovy.

pdf.gifTechnický list neodisher® A8 >>
.

neodisher® F
Práškový, zásaditý, čisticí prostředek pro použití ve speciálních myčkách. Používá se především v potravinářských a průmyslových laboratořích, výrobě minerálních olejů a kosmetice. Odstraňuje tuky, oleje, parafiny, organická barviva, zbytky popisovačů. Neobsahuje fosfáty a tenzidy. Je vhodný pro materiály z nerezy a drahých kovů. Je použitelný pro všechny tvrdosti vody.

pdf.gifTechnický list neodisher® F >>
.

neodisher® LA
Práškový, zásaditý, čisticí prostředek pro použití ve speciálních myčkách. Hlavní oblastí použití je strojní mytí laboratorního skla a příslušenství v laboratořích, především však v laboratořích potravinářského a kosmetického průmyslu, při výrobě minerálních olejů. Obsahuje vysoký podíl emulgátorů a dispergátorů díky nimž působí antipěnivě. Odstraňuje oleje, tuky, pryskyřice, parafíny a organická barviva. neodisher® LA může být používán při jakékoliv tvrdosti vody.

pdf.gifTechnický list neodisher® LA >>
.

neodisher® MA
Práškový, mírně zásaditý, čisticí prostředek pro použití ve speciálních myčkách. Oblast použití je především při strojním čištění chirurgických materiálů, anesteziologického vybavení, operační obuvi, kojeneckých lahví v nemocnicích a lékařských praxích a laboratorního skla. Má dobré emulgační účinky na zbytky krve, bílkovin a potravin. Při teplotách nad 30 °C se snižuje pěnivost. Vykazuje vysoký stupeň ochrany materiálu, tlumí korozivní účinky vody na eloxované vrstvy. Může se používat při všech tvrdostech vody.

pdf.gifTechnický list neodisher® MA >>
.

neodisher® MA-LAB
Práškový, mírně alkalický, čisticí prostředek pro použití v mycích strojích. Je určen pro strojní mytí běžných laboratorních materiálů, barevných kovů, lehkých kovů a plastů v lékařských, biologických a potravinářských laboratořích. Velmi dobře odstraňuje krev, bílkoviny, zbytky potravin, oleje, masti, krémy a popisovače.

pdf.gifTechnický list neodisher® MA-LAB >>
.

neodisher® PM5
Práškový, mírně zásaditý, čisticí prostředek pro ruční čištění v laboratořích. Oblasti použití jsou v lékařských a biologických laboratořích a potravinářském průmyslu. Používá se na všechny druhy nečistot a velmi dobře se oplachuje. Lze jej užít u všech tvrdostí vody. Je šetrný k běžným laboratorním materiálům, lehkým, barevným, pochromovaným kovům. V případě eloxovaného hliníku je nutné jej nejprve vyzkoušet. Je šetrný k pokožce. Má velmi nízké korozivní účinky.

pdf.gifTechnický list neodisher® PM5 >>
.

neodisher® UW
Práškový, mírně alkalický čisticí prostředek pro použití v myčkách. Je vhodný pro čištění laboratorního skla a nástrojů. Neobsahuje fosfáty, je šetrný k materiálu, odstraňuje organické i anorganické zbytky.

pdf.gifTechnický list neodisher® UW >>
.