Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Oznámení o změně právní formy

17. 04. 2008

BMT_logo_news.jpgVážené dámy a pánové,
dovolujeme si Vám oznámit,
že společnost BMT a.s., IČO 463 46 996, DIČ CZ46346996 se sídlem Brno, Cejl 50, okres Brno-město, PSČ 656 60, doposud zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 757, na základě rozhodnutí jediného akcionáře ze dne 28. března 2008 změnila dne 8. dubna 2008 právní formu z akciové společnosti na společnost s ručením omezeným. Současně s touto změnou byl navýšen základní kapitál společnosti ze 166,9 mil. Kč na 180 mil. Kč.

Změnou právní formy původní společnost nezanikla ani nepřešlo její jmění na právního nástupce, pouze se změnily její vnitřní právní poměry a právní postavení společníků. Proto i veškeré právní vztahy a uzavřené smlouvy zůstávají nadále v platnosti a není zapotřebí žádné jejich úpravy.

V souvislosti se změnou právní formy naše společnost změnila i svůj název – obchodní firmu, která nově zní BMT Medical Technology s.r.o. V obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně je společnost nyní zapsána v oddíle C, vložka 58436. Jediným jednatelem se stal pan ing. Milan Krajcar, dosavadní předseda představenstva BMT a.s.

 

Tímto aktem skončila úspěšná etapa rozvoje a začlenění akciové společnosti BMT a.s. do struktury MMM Group. Právní forma společnosti je nyní již v souladu se všemi ostatními společnostmi v rámci MMM Group a umožní pružné řízení i posílení obchodních aktivit na národní i mezinárodní úrovni.

Pro obchodní styk s naší společností používejte, prosím, již pouze nové kontaktní údaje.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Ing. Milan Krajcar

Ing. Milan Krajcar,

jednatel BMT Medical Technology s.r.o.