Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Oznámení - Coronavirus SARS CoV-2

Vzhledem k přetrvávajícím problémům a obavám spojeným s Koronavirem SARS CoV-2 děláme vše co je v našich silách, abychom chránili zaměstnance, zákazníky a partnery MMM Group a minimalizovali riziko narušení podnikání celé skupiny.

Také jsme převzali odpovědnost za naše zaměstnance a poskytli jim potřebné vybavení, které jim umožní - pokud je to možné - prozatím pracovat z domova nebo na dálku. Stále můžete oslovit své kontaktní osoby jako obvykle, ale žádáme vás o porozumění v určitých procesech, které jsou jiné než obvykle.

Naše výroba není v současné době ovlivněna a my jsme podnikli přísná opatření, abychom udrželi naše zaměstnance dobře chráněné, abychom zůstali funkční co nejdéle. Proto jsme schopni dodávat produkty z celého našeho sortimentu.

Pro vaši informaci jsme s ohledem na tuto situaci informovali všechny zaměstnance skupiny MMM o následujících pokynech:

  • Schůzky, akce, veletrhy atd. jsou omezeny na absolutně nezbytnou dobu. Místo toho by schůzky měly být vedeny pomocí vhodných nástrojů, jako jsou videokonference, atd.
  • Je třeba se vyvarovat zahraničních služebních cest do rizikových oblastí (v souladu s pokyny WHO, německými předpisy RKI a MZ ČR) mimo domovskou zemi.
  • Zahraničním pracovním cestám (v rizikových oblastech) je obecně třeba se vyhnout a povolit je pouze po pečlivém zvážení a po konzultaci s vedením (včetně mezipodnikového cestovního ruchu).
  • Je třeba se vyhnout i shromažďování lidí ve společnosti.
  • V případě příznaků nebo podezření na infekci nebo kontaktní událost s potvrzeným případem Koronaviru SARS-CoV-2 je nutná okamžitá absence na pracovišti a informování oddělení lidských zdrojů.
  • Externí návštěvy - bez ohledu na jejich původ - musí být pozastaveny až do dalšího oznámení.
  • Mobilní práce (z domova) v oblastech, kde je to možné, by měla být realizována ihned s okamžitým účinkem - v koordinaci s příslušným vedoucím oddělení.
  • Manažeři prodeje na mezinárodní úrovni musí přerušit zahraniční cesty a pracovat z domova / na mobilu.

I v těchto těžkých dobách pro vás zůstáváme jako vždy spolehlivým dodavatelem a i nadále vám poskytujeme co nejlepší podporu.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na svou kontaktní osobu.

Náš tým můžete jako obvykle oslovit na známých číslech mobilních telefonů nebo na e-mailové adrese.

Toto nařízení platí až do dalšího oznámení. O jakýchkoliv změnách vás budeme neprodleně informovat.

Mezitím vám všem, vašim rodinám a kolegům přejeme v těchto náročných dobách to nejlepší a zvláště pevné zdraví.


 

06. 04. 2020