Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

neodisher® MediKlar
Tekutý, oplachový prostředek s velmi dobrou smáčivostí umožňující rychlé osychání nástrojů. Určen pro zkrácení doby sušení při strojovém mytí chirurgických nástrojů, včetně nástrojů pro oční operace, anesteziologického vybavení, kontajnerů, kojeneckých lahví, flexibilních endoskopů, implantátů a dalších zdravotnických materiálů.

pdf.gifTechnický list neodisher® MediKlar >>
.

neodisher® Mielclear
Tekuté leštidlo určené pro čisticí a dezinfekční automaty používané v zubařských ordinacích a stomatologických klinikách. Ovlivňuje smáčivost kovových povrchů z nerezu (dentální nástroje) stejně jako povrchů obtížně smáčitelných umělých hmot (misky a jiné vybavení). Přidává se do posledního oplachu.

pdf.gifTechnický list neodisher® Mielclear >>
.

neodisher® TN
Tekutý, pH neutrální oplachový prostředek pro těžce smáčitelné materiály pro použití ve speciálních myčkách. Obsahuje inhibbitory koroze, po vysušení nezanechává skvrny, nepění.

pdf.gifTechnický list neodisher® TN >>
.

neodisher® TS
Tekutý, kyselý, oplachový prostředek s čistícím účinkem. Oblast použití je v centrálních kuchyních s myčkami nádobí a kontajnerů, chovných stanic. Je dodáván v koncentrovaném stavu. Neutralizuje vodu a uplpívající zbytky zásad a zásaditou vodu ve strojích. Zabraňuje zvápnění oplachových trubic. Smáčí kovové povrchy, porcelán a těžko smáčitelné umělé hmoty. Voda, která má tvrdost přes 10°d musí být upravena.

pdf.gifTechnický list neodisher® TS >>
.