Oplachové prostředky

neodisher® MediKlar

OBLAST POUŽITÍ - zdravotnictví a laboratoře POUŽITÍ - strojní FORMA - kapalná POUŽITÍ DLE URČENÍ - zdravotnické nástroje POUŽITÍ DLE URČENÍ - ostatní
Tekutý oplachový prostředek s velmi dobrou smáčivostí umožňující rychlé osychání nástrojů. Určen pro zkrácení doby sušení při strojovém mytí chirurgických nástrojů, včetně nástrojů pro oční operace, anesteziologického vybavení, kontejnerů, kojeneckých lahví, flexibilních endoskopů, implantátů a dalších zdravotnických materiálů.

Technický list neodisher® MediKlar >>
Bezpečnostní list neodisher® MediKlar >>

neodisher® MielClear

OBLAST POUŽITÍ - zdravotnictví a laboratoře FORMA - kapalná POUŽITÍ DLE URČENÍ - zdravotnické nástroje POUŽITÍ DLE URČENÍ - ostatní
Tekuté leštidlo určené pro čisticí a dezinfekční automaty používané v zubařských ordinacích a stomatologických klinikách. Ovlivňuje smáčivost kovových povrchů z nerezu (dentální nástroje) stejně jako povrchů obtížně smáčitelných umělých hmot (misky a jiné vybavení). Přidává se do posledního oplachu.

Technický list neodisher® MielClear >>
Bezpečnostní list neodisher® MielClear >>

neodisher® TN

OBLAST POUŽITÍ - zdravotnictví a laboratoře POUŽITÍ - strojní FORMA - kapalná POUŽITÍ DLE URČENÍ - ostatní
Tekutý, pH neutrální oplachový prostředek pro těžce smáčitelné materiály pro použití ve speciálních myčkách. Obsahuje inhibbitory koroze, po vysušení nezanechává skvrny, nepění.

Technický list neodisher® TN >>
Bezpečnostní list neodisher® TN >>

neodisher® TS

OBLAST POUŽITÍ - zdravotnictví a laboratoře POUŽITÍ - strojní FORMA - kapalná POUŽITÍ DLE URČENÍ - ostatní
Tekutý, kyselý, oplachový prostředek s čisticím účinkem. Oblast použití je v centrálních kuchyních s myčkami nádobí a kontejnerů, chovných stanic. Je dodáván v koncentrovaném stavu. Neutralizuje vodu a ulpívající zbytky zásad a zásaditou vodu ve strojích. Zabraňuje zvápnění oplachových trubic. Smáčí kovové povrchy, porcelán a těžko smáčitelné umělé hmoty. Voda, která má tvrdost přes 10°d, musí být upravena.

Technický list neodisher® TS >>
Bezpečnostní list neodisher® TS >>