Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Ohlédnutí za veletrhem Zdravoochraněnije 2013 v Moskvě

Ve dnech 9.–13. prosince 2013 se již tradičně v Moskvě konala největší výstava zdravotnické techniky v Ruské federaci, Zdravoochraněnije 2013 a na ní samozřejmě nechyběl ani stánek naší úspěšné dceřiné společnosti BMT-MMM.


Na výstavě jsme se představili již i s novinkou v našem sortimentu – řadou myček nástrojů UNICLEAN SL, která od příštího roku nově rozšíří naše produktové portfolio. Naši zákazníci měli možnost se přímo na stánku seznámit s oblíbenými parními sterilizátory STERIVAP HP E 669, UNISTERI HP 636 a STERIDENT, horkovzdušným sterilizátorem STERICELL 55, formaldehydovým sterilizátorem FORMOMAT 349 a novou myčkou nástrojů UNICLEAN SL M10. Na výstavě bylo možné srovnání i s naší konkurencí a naše výstavní expozice byla hodnocena našimi hosty velmi pozitivně.


Již krátce po otevření jsme se těšili ze setkání s prvními hosty a náš stánek poté zůstal trvale zaplněn návštěvami až do konce výstavy. Bylo velmi příjemné slyšet mnoho slov chvály na funkci a kvalitu našich přístrojů i naše prodejní a poprodejní servisní aktivity na území celého Ruska – od Belgorodu až po Sachalin. Velkým přínosem pro nás byla i účast nových potencionálních zákazníků a dealerů, se kterými jsme se setkali poprvé a kteří nás vyhledali po doporučení od našich spokojených zákazníků.


V letošním roce došlo (dle mínění mnoha hostů) z důvodu příprav na zimní olympiádu v Soči k neočekávanému propadu ve financování rozvoje zdravotnictví o cca 40 % a podobný trend popř. stagnaci na této úrovni očekávají i v následujících dvou letech. Růst investic by měl nastat opět v roce 2016.


Díky naší silné pozici a oblibě našich přístrojů v celé Ruské federaci byl zakončen letošní rok s velmi dobrými obchodními výsledky a s předpokladem, že se nám podaří udržet tyto skvělé výsledky i v průběhu roku 2014.


Zdravoochraněnije 2013


07. 01. 2014