Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Ohlédnutí za veletrhem ARAB HEALTH 2012

1. 2. 2012

Ve dnech 23.–26. ledna 2012 jsme se v rámci společné expozice MMM Group zúčastnili, jako již každoročně, mezinárodního zdravotnického veletrhu Arab Health 2012, který se koná v Dubaji, hlavním obchodním centru Spojených Arabských Emirátů.


Oproti předchozím rokům se nám podařilo poprvé obsadit místo v hale 3, která z hlediska návštěvnosti patří k nejvýznamnějším v rámci veletrhu. Současně jsme zvětšili naši expozici a na prezentaci naší skupiny se to ihned projevilo. Z hlediska návštěvnosti se jednalo o nejúspěšnější dubajskou výstavu v historii MMM Group a kvalitnější byly i získané kontakty. Nejpočetnější skupinu návštěvníků jako již tradičně tvořili delegace z nemocnic a ministerstev ze Saudské Arábie, které k nám na stánek přivedl náš saudskoarabský partner.


Početné ale byly i návštěvy z dalších zemí Blízkého a Středního Východu, a to jak z řad potenciálních zákazníků, tak zájemců o spolupráci a zastupování MMM Group v regionu. Namátkou lze jmenovat návštěvníky ze Spojených Arabských Emirátů, Kataru, Bahrajnu, Kuvajtu, Ománu, Jemenu, Sýrie, Jordánska, Libanonu, Egypta, Libye, Tuniska, Súdánu, Iráku, Íránu, Pákistánu, Indie, Gruzie, Azerbajdžánu, Palestiny a z dalších zemí z Evropy, Asie i Afriky.


V rámci expozice byly představeny úspěšné modely prodávané v rámci MMM Group, především parní sterilizátor Selectomat PL a imitace řídícího sytému parního sterilizátoru Sterivap HP. O tyto přístroje také zákazníci projevovali největší zájem. Pozornost ale lákal i parní sterilizátor Unisteri HP 636, který byl v této velikosti představen na mezinárodní výstavě vůbec poprvé. Vzhledem k pozitivní odezvě lze očekávat od této nové řady parních sterilizátorů Unisteri HP velmi pozitivní vliv na prodej celé MMM Group.


Vynechat nelze ani mycí automat Uniclean SL, který vyniká svou jednoduchostí obsluhy a širokou nabídkou funkcí pro centrální sterilizaci. Ve spojení s dalším vybavením jako jsou ultrasonická myčka Ultramatic, svářečka Steripack, formaldehydový sterilizátor Formomat, či nerezový mobiliář, které byly představeny pomocí prospektových materiálů, dotváří komplexní nabídku vybavení pro centrální sterilizaci a řadí nás tímto k několika málo světovým výrobcům, kteří dokážou nabídnout zákazníkovi kompletní servis výrobků a služeb.


Posledním produktem MMM Group představeným na stánku byla softwarová aplikace Ecosoft, která slouží v nemocnicích k dokumentaci sterilizačních procesů. Ačkoliv i v Evropě se jedná o poměrně nový a stále se rozvíjející produkt, v některých zemích Blízkého Východu, jako je například Saudská Arábie, je již tato služba zákazníkovi rovněž vyžadována a to ve kvalitě, která evropský standard v mnohém převyšuje.


Pozitivní výsledky z letošního veletrhu by se měly ve velmi krátké době projevit i v růstu objednávek, které by především v době možné nové ekonomické krize mohly být pro hospodaření naší společnosti velkým přínosem.


Fotogalerie: