Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Odborná konference - VYSOČINA X – Centrální sterilizace

26. 03. 2010

Hotel SKIV termínu 23. – 24. 3. 2010 proběhla již desátá jubilejní mezinárodní konference „ Centrální sterilizace“ na Hotelu SKI v Novém Městě na Moravě na jejímž pořadatelství se jako již každoročně podílela také naše společnost. Celá akce proběhla pod záštitou Nemocnice Nové Město na Moravě, dále hejtmana kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka a České společnosti pro sterilizaci. Konference se zúčastnilo více jak 250 registrovaných pracovníků z nemocnic a jiných zdravotnických pracovišť. V několika dnech jsme měli možnost prezentace naší práce a dodávek v řadě pracovišť centrálních sterilizací právě prostřednictvím jejího personálu. Prezentovány byly například nově dokončované projekty centrálních sterilizací v Nemocnici Kladno, Fakultní nemocnice Ostrava a zkušenosti z provozu centrální sterilizace v Městské  nemocnici Ostrava - Fifejdy.

Na této mezinárodní konferenci naše společnost také započala marketingovou kampaň a představení nové řady parních sterilizátorů UNISTERI HP na tuzemském trhu, která bude pokračovat po celý letošní rok na všech akcích v ČR. S velkým nadšením z řad uživatelů byl hodnocen nový design přístroje s dotykovým ovládacím panelem, nový princip uzavírání dveří s bezúdržbovým těsněním.

Věřme, že jsme tímto nastartovali prodej nové úspěšné řady parních sterilizátorů UNISTERI HP a přejme jí, aby si na trzích v ČR, ale i jinde po světě  udržela po taková dlouhá léta prestiž a konkurenceschopnost  jako předcházející provedení UNISTERI.

Sdílet článek:

Fotogalerie:

„Konference

„Konference

„Konference

„Konference

„Konference„Konference