Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Obchodní mise do Egypta

18. 05. 2009

egypt_vlajka.jpg

Ve dnech 5.-8. května 2009 jsme se zúčastnili Obchodní mise zástupců českých výrobců zdravotnické techniky do Egypta. Záštitu nad misí převzal zastupitelský úřad pro Českou republiku se sídlem v Káhiře a rovněž pan JUDr. Kopeček jako zástupce Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnické techniky. Mise se zúčastnilo celkem 5 českých firem, které byly zastupovány buď místními partnery nebo přímo zástupcem z výrobního závodu. Výběr z nejzajímavějších částí programu:

  • Návštěva výstavy Egymedica s možností navázání nových kontaktů a zhodnocení úrovně kvality nabízené zdravotnické techniky na egyptském trhu.
  • Přijetí účastníků mise a velvyslance České republiky v Egyptě pana Miloslava Staška u egyptského ministra zdravotnictví pana Prof. Dr. Hatem El Gabaly.
  • Pozvání významných představitelů obchodních a dodavatelských firem, nemocnic a klinik na seminář s prezentacemi českých výrobců zdravotnické techniky. Seminář se uskutečnil za přítomnosti českého velvyslance v reprezentativních prostorách českého velvyslanectví.
  • Návštěva ve vybraných soukromých a státních nemocnicích s potenciálem pro nákup české zdravotnické techniky v Káhiře a v Alexandrii.