Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Nové UNISTERI HP a UNISTERI HP IL

23. 03. 2010

Nové UNISTERI HP a UNISTERI HP IL přichází na trh! 

Nove UNISTERI HP

NOVINKANaše společnost přichází s novou řadou středních parních sterilizátorů UNISTERI HP a UNISTERI HP IL vhodnou pro oblasti zdravotnictví, mikrobiologie, molekulární biologie, biotechnologie, chemického, potravinářského a farmaceutického průmysl. Řada přístrojů je určena k dezinfekci, sterilizaci a dekontaminaci různých materiálů. Důmyslně modulárně stavěná řada přístrojů, navazující na již osvědčený model UNISTERI, osloví své uživatele svým originálním designem, vysokým uživatelským komfortem a úsporným provozem. Konfigurace základního vybavení přístroje spolu s variabilním příslušenstvím jsou garancí vysoké užitné hodnoty i pro ty  nejnáročnější uživatele.

Zárukou vysoké technické kvality, bezpečnosti a spolehlivosti jsou - špičková kvalita výroby, kvalitní materiály a komponenty,  moderní elektronika. Splnění technicko-legislativních předpisů EU a to včetně novelizované evropské směrnice č. 93/42/EEC je garantováno.

Základními konstrukčními kameny jsou - nerezové provedení přístroje, unikátní princip napouštění páry do sterilizační komory, unikátní systém uzavírání dveří, barevný dotykový ovládací displej s intuitivním ovládáním.

Zajištěním základních uživatelských potřeb je nabídka přístrojů - ve třech objemových velikostech, v jednodveřovém i dvoudveřovém provedení.

Nová generace středních parních sterilizátorů UNISTERI HP a UNISTERI HP IL - důmyslně jednoduchá, rychlá, ekonomická, s vysokou užitnou hodnotou. Našim budoucím klientům po celém světě jsme připraveni poskytnout odborný prodejní servis včetně certifikovaných služeb  s cílem zajistit maximální každodenní spokojenost při práci s naší technikou.

Sdílet článek: