Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Nové sídlo naší americké pobočky BMT USA, LLC

18. 7. 2012

V neděli, dne 20. května 2012, proběhlo slavnostní otevření nového sídla naší dceřiné společnosti BMT USA, LLC ve městě Monroe, u Seattlu, ve státě Washington. Oslavy se spolu s námi zúčastnili nejen naši obchodní partneři a dodavatelé, ale možnost navštívit nové prostory využili i mnozí rodinní příslušníci našich zaměstnanců.

V BMT USA, LLC pracuje v současnosti jedenáct zaměstnanců z nichž 8 bude pracovat v Monroe a 3 servisní technici jsou optimálně rozmístěni na území USA (Florida, východní a západní pobřeží), aby byli co nejblíže k našim zákazníkům.

Po šesti letech aktivní, tvrdé a úspěšné práce na americkém trhu je možné konstatovat, že se nám podařilo úspěšně prosadit na trhu a zařadit se mezi dodavatele sterilizačních přístrojů a to i prestižním zákazníkům v oblasti laboratoří a farmaceutického průmyslu. S nárůstem objednávek na parní sterilizátory řady Sterivap HP a Sterivap HP IL se nám v loňském roce podařilo získat i mnoho nových zakázek na velkoobjemové autoklávy, které jsme dosud montovali u smluvního partnera na bázi v BMT vyrobených ASME-komor. Přechod do nových nájemních prostorů, které nám nabízejí nejen dostatek kancelářských, ale i montážních ploch, nám umožnil převzít i kompletní montáž těchto speciálních autoklávů, zejména pro farmaceutický průmysl kompletně pod naši kontrolu. Nové prostory uspokojí i ty nejnáročnější požadavky klientů na realizaci FAT a umožní nám dále výrazně zvýšit naši image na tomto náročném trhu.

Velký počet ASME-komor ve výrobě i právě probíhající velká zakázka na 19 ks Sterivapů pro projekt v Kanadě jsou praktickým potvrzením našich současných obchodních úspěchů.

BMT USA