Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Nová tiskárna EPSON TM-T20II

Se začátkem roku 2017 uvádíme na trh novou termotiskárnu EPSON. Tento model plně nahradí u přístrojů teplotní techniky a malých parních sterilizátorů předchozí generaci dodávaných tiskáren DPT. Novou tiskárnu můžete zakoupit pod objednacím kódem 010517601.

Jedinou výjimkou prozatím zůstávají horkovzdušné sterilizátory Stericell, ke kterým bude i nadále prozatím dodáván starší tip DPT tiskárny. Všechno ostatní přístroje již budou dodávány s novou tiskárnou EPSON. Nové zařízení nabízí nepřebernou řadu výhod a nejdůležitějším faktorem pro volbu novějšího zařízení je jednoznačně jeho vyšší spolehlivost. Nová tiskárna je totiž navržena tak, aby zvládla životnost nejméně 15 milionů řádků a 360 000 hodin činnosti, to vše samozřejmě za předpokladu správného zacházení. Také rychlost tisku je nesrovnatelně vyšší, dosahuje až 200 mm za sekundu. Pro zvýšení bezpečnosti procesu je k dispozici i nový kryt nad tlačítkem On/Off, který předchází nechtěnému vypnutí tiskárny. Velkou výhodou je také široká škála instalačních možností:

Tiskárnu můžete umístit horizontálně na rovném povrchu (s výstupem papíru na horní straně), nebo vertikálně (s výstupem papíru na přední straně). Tiskárna může být taktéž zavěšena na zdi za použití přiloženého příslušenství.18. 01. 2017