Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Medical Fair Brno 2008 - ohlédnutí za veletrhem

11. 11. 2008

medical_fair_08_uvod.jpgTradiční veletrh již s několikátým  názvem Mefa / Hospimedica / Medical Fair se snaží již několik let najít svoji identitu a bojovat s nízkou návštěvností a obsazeností výstavní plochy vystavovateli.

Proto jsme při rozhodování o letošní účasti na této akci byli velice zdrženliví, ale i přes menší plochu naší expozice než v letech minulých byly v expozici zastoupeny všechny naše produkty, které nabízíme do zdravotnictví a to i včetně širokého sortimentu produktů značky Dr. Weigert , které nabízíme v rámci výhradního prodejního zastoupení pro ČR .

Výsledkem velké kampaně samotného pořadatele výstavy Veletrhů Brno byla stejná obsazenost výstavní plochy vystavovateli jako v loňském roce. Zásadně se změnila skupina vystavovatelů, kdy stávající tuzemské firmy jejichž zájem o výstavnictví v Čechách postupně upadá je nahrazují noví zahraniční vystavovatelé a to zejména z Brazílie, Turecka, Ukrajiny, Taiwanu a Číny. Ze statistických údajů vyplývá, že zájem zahraničních vystavovatelů se zvýšil meziročně o 27 %.

Větší zahraniční účast jsme pocítili v letošním roce také díky obchodním misím z Vietnamu, Dánska, Bulharska, Slovenska, Polska, Maďarska a Ruska, které se Veletrhům Brno s podporou agentury Czech Trade a Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků snaží každoročně zorganizovat.

V rámci veletrhu byl také bohatý doprovodný program. Za zmínku stojí Den nemocnic , 3. mezinárodní kongres miniinvazivní a robotické chirurgie, 8.mezinárodní pediatrické sympozium, konference eHealth Days 2008. Pro nás nejvýznamnější však byla IV. Výroční konference České společnosti pro sterilizaci – STERIL.CZ, kde jsme jako již po několikáté byli aktivně zastoupeni vlastními prezentacemi a výstavkou vedle dalších zejména konkurenčních firnem jako Getinge, Belimed, Matachana, Cisa apod. Na letošním ročníku diskutovalo jako již tradičně o aktuálních problémech a trendech v oblasti centrálních sterilizací více než 200 tuzemských a zahraničních účastníků.

Fotogalerie:

Arabhealth

Arabhealth

Arabhealth

Arabhealth

Arabhealth

Arabhealth

Arabhealth

Arabhealth

Arabhealth