Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem

V průběhu února letošního roku byla dokončena jedna z větších realizací poslední doby s názvem „Obnova přístrojového vybavení na oddělení centrální sterilizace II. včetně stavebních úprav“ v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem.

Kromě dodávky přístrojové techniky v rozsahu 3 ks parního sterilizátoru Sterivap 6612-2 FD, 3 ks mycích automatů Steelco PWD 8626 a 1 ks mycího automatu Miele PG 8592, byla součástí naší dodávky také kompletní stavební rekonstrukce nevyhovujících prostor centrální sterilizace a to včetně změny stavební dispozice, výměny podhledů a podlah.

Tyto práce obnášely projektovou činnost, koordinaci všech stavebních řemesel a v neposlední řadě koordinaci návaznosti dodávek technologie s celkovou hodnotou přesahující 20 milionů Kč (cca 842 000 Euro).

Dokončený projekt byl malou generálkou na příští měsíce, kdy se bude realizovat rekonstrukce i druhé centrální sterilizace I. v Masarykově nemocnici, která je svou velikostí více než dvojnásobná.

Kromě Ústí nad Labem jsou naše přístroje instalovány na centrálních sterilizacích v Teplicích, Mostě, Chomutově, Litoměřicích a Děčíně. Po dokončení této dodávky to bude poslední z velkých centrálních sterilizací, která nám chyběla do 100% úspěšnosti v nemocnicích Krajské zdravotní a.s., která sdružuje nemocnice Ústeckého kraje.

 

13. 03. 2023