Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

KIMES 2014

Stejně jako v roce 2013 i letos jsme se zúčastnili veletrhu zdravotnické a rehabilitační techniky KIMES 2014, který se konal ve dnech 13.–16. března v korejském Soulu. Na jubilejním 30. ročníku tohoto veletrhu bylo možno navštívit stánky 1095 vystavovatelů z celkem 38 zemí. Z České republiky se kromě BMT představila na svém vlastním stánku i společnost BTL. Oproti roku 2013 zaznamenala výstava nárůst, díky kterému museli organizátoři uvolnit kromě 4 velkých výstavních sálů i přilehlé koridory.

Naše společnost vystavovala opět na stánku místního partnera, společnosti APSUN Inc. Oproti loňskému roku, kdy jsme se nacházeli uprostřed certifikačního procesu našich parních sterilizátorů a bez potřebných kvalitních referencí ve zdravotnictví na místním trhu, bylo naše postavení v průběhu letošní výstavy mnohem lepší.


Certifikační proces hlavních nabízených přístrojů je již ukončen a kvalitu našich přístrojů můžeme navíc opřít o důležité reference v hlavním městě Soulu i v druhém největším a současně druhém nejvýznamnějším městě Busanu, které se nachází na opačném konci korejského poloostrova.

Významnou referencí je také Severance hospital, která je třetí největší nemocnicí v Koreji. Zároveň se jedná o největší soukromou nemocnici nakupující pouze nejkvalitnější vybavení.Přístroje pro tuto nemocnici se montovaly na dílně velké parní sterilizace v druhé polovině března, aby po jejich letecké dopravě do Soulu mohly být ihned nainstalovány a uvedeny do provozu při slavnostním otevření nového pavilonu nemocnice plánovaném již na 14. dubna 2014.

Dosud instalované přístroje v Koreji fungují ke spokojenosti zákazníků a pomáhají tak vytvářet prostředí pro další prodeje. Aktuální ekonomický vývoj v Koreji našim aktivitám prospívá. Ukončená registrace, fungující přístroje, vyškolení obchodní i servisní pracovníci firmy Apsun Inc., investice do korejského zdravotnictví … To vše dává dobré vyhlídky do dalších období, kdy bychom letos mohli na zdejší trh dodat okolo 15 velkých parních sterilizátorů řady STERIVAP.

KIMES 2014

KIMES 2014


26. 03. 2014