Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Konstruktér / Strojní inženýr ve výzkumu a vývoji - tepelná a chladící zařízení

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání I. nebo II. stupně
  • Zaměření: konstrukční (zaměření na tepelná nebo chladící zařízení výhodou)
  • Znalosti 3D CAD (Creo výhodou)
  • Znalost ERP - SAP výhodou
  • Znalost NJ nebo AJ
  • Praxe na obdobné pozici výhodou - vhodné i pro absolventy nebo časově flexibilní studenty posl. ročníku II.st.
  • Schopnost samostatně řešit problémy
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Kreativní přístup k práci
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní firmy
  • Odborné vzdělávání formou školení, seminářů, návštěvou výstav atd.
  • Společnost s dobrým renomé
  • Zajímavé mzdové ohodnocení s benefity
  • Další podnikový růst
  • Seberealizace

Pracovní náplň

  • Vývoj a rozšiřování řady teplotní techniky (laboratorní inkubátory a sušárny vč. vakuových, sterilizátory, depyrogenizační a klimatické skříně) a příslušenství
  • Úprava dokumentace pro atypická provedení, provádění změn a optimalizace současných výrobků
  • Tvorba výkresové dokumentace komponent a sestav, práce především s tenkými plechy (nerez)
  • Spolupráce s ostatními odděleními, komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Zpracovávání návodů a další dokumentace QPP apod.
  • Spolupráce při stavbě prototypů, testování, měření a uvádění do provozu
  • Dodržování ISO 9001, ČSN EN ISO 13485, technických norem a bezpečnostních předpisů

Pracoviště

  • Brno

Kontaktní formulář pro uchazeče o zaměstnání

AKTUÁLNĚ VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE