Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Již třetí Venticell<sup>®</sup> IL pro Thajsko

Thajsko je pro nás v oblasti laboratoří a farmaceutického průmyslu již dlouhodobě velmi zajímavým trhem. Stabilní ekonomické prostředí, probíhající modernizace laboratoří i farmaceutického průmyslu a rostoucí poptávka po kvalitním zboží v kombinaci se dvěma zkušenými a aktivními místními prodejci, nám přináší nové reference, pověst kvalitního výrobce i postupný růst prodeje.

V Thajsku již pracuje v různých laboratořích a farmaceutických firmách cca 40 našich velkoobjemových parních sterilizátorů Sterivap® a Unisteri®, a také již několik stovek sušáren a inkubátorů.

Za mimořádný úspěch na tomto trhu je ale nutné označit prodej již třetího kusu přístroje VENTICELL® IL, určeného pro depyrogenizaci materiálů při výrobě léků a vakcín. Prodej 3 ks přístroje VENTICELL® IL do jedné země je v současnosti unikátní situace, i když byly přístroje již dodány vedle českého trhu i do Anglie, Mexika a Ruska.

Po prvním úspěchu v Thajsku s komorou s objemem 700 litrů pro výrobu veterinárních preparátů v Nakhorn Ratassima jsme získali druhou zakázku od významné farmaceutické společnosti A.N.B., sídlící v Bangkoku, na dodávku dosud největšího přístroje s komorou o objemu 3 900 litrů. U této společnosti jsme uspěli i při druhém výběrovém řízení a krátce před Vánocemi loňského roku proběhla za účasti specialistů A.N.B. v BMT bez problémů FAT přejímka dalšího přístroje VENTICELL® IL, tentokrát s komorou o objemu 700 litrů, který byl k zákazníkovi expedován na počátku letošního roku.

Venticell IL 70022. 02. 2017