Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Intermed Hospital – pro Mongolsko projekt z říše snů

V roce 2012 naše společnost dodala do Mongolska 6 velkých parních sterilizátorů v rámci projektu místního ministerstva zdravotnictví. Na dlouhou dobu to byl jediný projekt, kdy se podařilo zajistit dostatečný rozpočet na nákup kvalitní zdravotnické techniky. Ve většině projektů se totiž prosazují levní, nekvalitní a neznámí výrobci z Číny, kteří vyrábějí sterilizátory odpovídající technologicky přístrojům ze 70. let minulého století.

V roce 2013 zainvestovala místní důlní společnost do projektu výstavby nové nemocnice Intermed Hospital, která se v rámci mongolských poměrů jeví jako velmi nadčasová. Realizaci projektu zajišťovala rakouská firma VAMED, která v souladu se svým standardem dodala nové nemocnici kvalitní vybavení z evropské produkce. Ve spojení s profesionálním provedením výstavby tak vznikla nemocnice splňující přísná měřítka evropské kvality. Na rozdíl od jiných nemocnic v zemi tak neukazuje pouze pozlátko v prostorách přístupných návštěvníkům, ale i v provozech běžně nedostupných, jako je například centrální sterilizace.

Z MMM Group byly do nemocnice v rámci centrální sterilizace dodány 2 parní sterilizátory SELECTOMAT SL, 3 mycí dezinfektory UNICLEAN SL, formaldehydový sterilizátor FORMOMAT, svářečka obalů STERIPACK a doplňkové příslušenství k přístrojům. Servis všeho vybavení zajišťuje místní obchodní zástupce MMM Group – společnost Med Mongol. Z návštěvy nemocnice, více než rok od uvedení do provozu vyplynulo, že personál centrální sterilizace je s dodaným vybavením nadmíru spokojen a oceňuje především spolehlivost a komfort při práci, které dodané přístroje poskytují. Ostatně stejnou pozitivní zkušenost s parními sterilizátory STERIVAP 669 potvrdili i zástupci dalších nemocnic, kteří využívají naše parní sterilizátory dodané v rámci projektu z roku 2012.

MMM Group je tak jediným výrobcem kvalitní sterilizační techniky, který se v současné době může pochlubit větším počtem referenčních pracovišť v Mongolsku a z toho vyplývajícím technickým zázemím s vyškolenými techniky a dobrou dostupností náhradních dílů v zemi.


21. 07. 2015