Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

INCUCELL V

Inkubátory s nucenou cirkulací vzduchu
Obrázky jsou ilustrativní a mohou se nepatrně lišit od skutečného produktu

Přesnější rozložení teploty

Vhodné pro bezpečné zpracování mikrobiologických kultur. Řada INCUCELL® V (provedení s ventilátorem) zaručuje rychlejší a přesnější rozložení teploty s malými odchylkami. Speciální oblasti použití jsou zejména biologické a mikrobiologické laboratoře. Lze je využít také pro zkoušky kvality ve farmaceutickém průmyslu a kosmetice, pro testování ve veterinární medicíně a potravinářství.

  • Vnitřní objem: 22, 55, 111, 222, 404, 707, 1212 litrů
  • Teplotní rozsah: od 10 °C nad okolní teplotou do 100 °C
  • Vnitřní skleněné dveře
  • Vnitřní komora: nerezová ocel DIN 1.4301 (AISI 304)
Mám zajem o INCUCELL V

Detailní popis produktové řady INCUCELL V

Nucená cirkulace vzduchu v komoře

Princip činnosti je založen na nuceném patentově chráněném proudění vzduchu pomocí ventilátoru v elektricky vyhřívané komoře přístroje. Použitý patentovaný termodynamický systém „tepelného šroubu“ zajišťuje vytvoření homogenního proudu vzduchu spirálovitě stoupajícího uvnitř pracovní komory. Temperováním odspodu nahoru tento proces simuluje přirozené děje a zajišťuje optimální prohřívání materiálů i vysokou prostorovou přesnost teploty v komoře při minimální spotřebě energie.

Popis produktové řady

Systém proudění vzduchu v komoře zaručuje rychlé a přesné dosažení rozložení zvolené teploty v komoře a tím i ideálního procesu prohřívání vzorků. Řada INCUCELL® V nabízí vysoký komfort obsluhy, přesnou regulaci a krátké časy vyrovnání teploty v komoře po otevření dveří a je proto vhodná pro náročné a přesné testy a procesy kultivace vzorků. Přístroje řady INCUCELL® V splňují požadavky technickolegislativních předpisů ČR i EU.

Základní konstrukční prvky

Robustní konstrukce a dokonalá ochrana proti korozi jsou zajištěny samonosným vnějším pláštěm z pozinkovaného ocelového plechu s tvrdým a odolným vypalovacím lakem na vnější straně. Vnitřní dvouplášťová komora a panel dveří jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli (DIN 1.4301, AISI 304). Pro úsporu energie a minimalizaci vysálaného tepla do okolí je komora dokonale izolována ekologickým izolačním materiálem. Vnitřní stěny komory je možné např. pro čištění snadno vyjmout bez nutnosti použití nářadí. Komora je navíc vybavena plynule nastavitelnou odvětrávací klapkou a vnitřními skleněnými dveřmi. Dveře jsou pro dokonalé utěsnění komory zajištěny ve čtyřech bodech.

Změny konstrukce a provedení vyhrazeny.

« »

Máte zájem o INCUCELL V?

Zavolejte nám, navštivte nás nebo vyplňte kontaktní
formulář a my se Vám do druhého pracovního dne
ozveme.

Zavolejte nám
+420 545 537 111 Pondělí - Pátek 8.00 - 16.00
Právě jsme dostupní
Navštivte nás
BMT Medical Technology s.r.o. Cejl 157/50, Zábrdovice, 602 00 Brno Zobrazit trasu na mapě

Vyplňte nezávaznou poptávku
Mám zájem o